SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Wysoka Drewniana Witryna z Drzwiczkami ROMA

2 997 6 106 

Price in the last 30 days is the same as current

Czas realizacji ok. 4-6 tygodni. Sprawdź szczegóły.
SKU: MBK-LO09A Kategoria: Tag:

Opis

Wysoka Drewniana Witryna z Drzwiczkami ROMA

Oferowana wysoka drewniana witryna z drzwiczkami ROMA doskonale uzupełni aranżacje we wnętrzu salonu i będzie praktycznym elementem wyposażania. Dodatkowo mebel posiada parę drzwiczek, które w górnej części są przeszklone. Co więcej to świetne miejsce do wyeksponowania eleganckiego zestawu porcelany czy pamiątek. Co więcej bryła ta może zostać wykonana z litego drewna brzozowego lub dębowego, które są niezwykle trwałe.
Ponadto witrynę stworzono z myślą o wszystkich osobach poszukujących pomysłu na estetyczny, a jednocześnie funkcjonalny system przechowywania. Taka propozycja z pewnością przekona do siebie entuzjastów mebli pięknych w swej prostocie, a zarazem z designerskimi elementami dodającymi stylu całości bryły.
Wysoka Drewniana Witryna z Drzwiczkami ROMA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Zaprezentowana kolekcja mebli ROMA wykonanych ze starannie wyselekcjonowanego wysokiej jakości drewna charakteryzuje elegancją stylu kolonialnego i niebywałą funkcjonalnością, która zachwyci wszystkich wymagających klientów. Co więcej meble z tej serii to idealna propozycja dla tych, którzy pomimo zmieniających się trendów, wciąż pozostają pod urokiem klasycznych aranżacji. Dodatkowo meble świetnie wyposażą salon i jadalnie, pozwalające na kompletne umeblowanie wymienionych pomieszczeń.

Co najważniejsze produkty te wykonano z wysokiej jakości surowców naturalnych, dzięki czemu są unikatowe i niepowtarzalne oraz przetrwają wiele lat. Przede wszystkim wszelkiego rodzaju sęki, ubytki po sękach czy też miejscowe nierówności nie stanowią o wadzie produktu, lecz są nieodzownymi elementami mebli drewnianych i nadają im niepowtarzalnego charakteru. Modele zostały całkowicie osadzone na ziemi, a z boku mebla znajdują się czarne żłobienia patynowe. Mogą być one także wykonane w kolorze mebla.

Wysoka Drewniana Witryna z Drzwiczkami aranżacja ROMA

Wymiary

Szerokość 114 cm
Wysokość 184 cm
Głębokość 44 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje

– możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata)

– wyżłobienia boczne moga być w kolorze mebla lub czarne (przy kolorze biały, popiel ecru – brak możliwości czarnego wyżłobienia bocznego)

– dostępne również meble w wersji olejowanej lub woskowanej (inna cena)

  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.

Informacje dodatkowe

Waga 130 kg
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Wysoka Drewniana Witryna z Drzwiczkami ROMA”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: