SZYMIGA - O Naszej Firmie

Nazwa naszej firmy, jest twórczym połączeniem imion założycieli dzieci, Szymona i Igi. Ta osobista więź sprawia, że z dumą i zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości mebli i wyjątkowej obsługi klienta od dnia naszego powstania, 19 stycznia 2013 roku.

Co Nas Wyróżnia?​

Klient na pierwszym miejscu

każdy klient jest dla nas ważny. Dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im mebli, które spełniają ich oczekiwania.

Gwarancja

każdy z naszych produktów objęty jest gwarancją. Jeżeli zgubiłeś dowód zakupu a chcesz skorzystać z gwarancji to żaden problem. Wystarczy, że prześlesz potwierdzenie płatności lub dane osoby zamawiającej a odnajdziemy zamówienie.

Rozwinięta obsługa klienta

W małej firmie istnieje większa możliwość zapewnienia indywidualnej i zaangażowanej obsługi klienta, gdyż stały rozwój obsługi klienta pozwala na ciągłe dostosowywanie oferty i udoskonalanie procesów sprzedażowych.

Wygoda zakupów

Nasz sklep internetowy pozwala klientom na zakupy bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób o ograniczonym czasie lub dostępności.

Ciągły rozwój

Jako mała, ale prężnie rozwijająca się firma, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby dostarczyć naszym klientom coraz to nowe, innowacyjne produkty. W szymiga stawiamy na wysoką jakość materiałów i solidność wykonania, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że inwestują w trwałe i funkcjonalne meble.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór mebli drewnianych i tapicerowanych, takich jak stoły, krzesła, szafy, łóżka, kanapy i wiele innych. Wszystkie nasze produkty są wykonane z dbałością o detale, łącząc tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem. Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, takie jak lite drewno, wysokiej jakości tkaniny i trwałe okucia.

Opinie Klientów Szymiga

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i dołączenia do grona zadowolonych klientów,

5/5