SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Okrągła pufa do pokoju AMI 2

465 995 

  • Darmowa dostawa
  • Czas realizacji: 4-6 tygodni. Sprawdź szczegóły. 
  • Przy zakupie prosimy o podanie rodzaju tkaniny oraz jej numeru.
SKU: CLA-094 Kategoria:

Opis

Okrągła pufa do pokoju AMI 2.

Co najważniejsze, wszelkiego rodzaju pufy to bardzo praktyczne meble, choć często o nich zapominamy. Przede wszystkim ich ogromną zaletą jest różnorodność zastosowań. Dodatkowo połączenie klasycznej sylwetki i najlepszych materiałów meblowych tworzy elegancką, solidną, wygodną oraz okrągłą pufę do pokoju AMI 2. Dodatkowo mebel występuje w trzech różnych wersjach: 40 cm, 60 cm, 70 cm, co pozwala dopasować go do każdego pomieszczenia.

Wymiary:

Wysokość 40 cm
Szerokość 61,5 cm
Głębokość 61,5 cm

Komfortowy dodatek do Twoich aranżacji wnętrz- Okrągła pufa do pokoju AMI 2.

Po pierwsze, okrągła pufa do pokoju AMI 2 to rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznych rozwiązań wnętrzarskich. Jest to mebel, który może służyć jako podnóżek do fotela, w którym odpoczywamy po pracowitym dniu, szczególnie z myślą o stopach. Ponadto jest praktyczna w mniejszych przestrzeniach, ponieważ pufa zajmuje niewiele miejsca i zapewnia dodatkowe miejsce do siedzenia dla większej liczby przyjaciół lub rodzinnych spotkań. Ponadto szeroki wybór tkanin i kolorów pozwala na idealne połączenie mebli z każdym wnętrzem i gustem. Dodatkowo prosta sylwetka nie burzy estetyki wnętrza, a wręcz wprowadza do niego modernistyczny element.

Informacje dodatkowe:

  1. Pufa występuje również o średnicy:40 cm, 70cm.
  2. Dwuletnia gwarancja.
  3. Wszystkie wymiary krzesła podane są z tolerancją +/- 1 cm.
  4. Krzesła przeznaczone są wyłącznie do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Należy chronić je przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz stawiać w odległości nie mniejszej niż 1 m od źródeł ciepła m.in. grzejników czy kominków.
  5. Do codziennej pielęgnacji wystarczy lekko wilgotna szmatka, w przypadku plam i zabrudzeń czyścić środkami wyłącznie do tego przeznaczonymi.

Informacje dodatkowe

Tkanina

Grupa I, Grupa II, Grupa III, Grupa IV, Grupa V, Grupa VI

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Okrągła pufa do pokoju AMI 2”
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: