SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Efektowna półka SAKO

155 

Dostawa w 5-10 dni. Sprawdź szczegóły.
SKU: PIA-032-DP102 Kategoria:

Opis

Nowoczesna kolekcja SAKO

Fantastyczne połączenie naturalnych barw z ciemnymi akcentami i skórą tworzy nieprzeciętną kolekcję, dedykowaną nowoczesnym wnętrzom. Efektowna półka SAKO z pewnością nada powierzchni ściennej elegancji, tworząc dodatkowe miejsce na ulubione książki czy elementy dekoracyjne.

Efektowna półka  SAKO

Półka SAKO jest oryginalnym dodatkiem, uzupełniającym wnętrza utrzymane w minimalistycznym, nieco industrialnym charakterze. Ponadto wykonana z płyty laminowanej utrzymanej w dekorze czarnego kamienia. Przede wszystkim elementem dekoracyjnym jest mocowanie blatu, wykonane ze skóry w odcieniu ciepłego brązu. Dodatkowo produkt doskonale sprawdza się w wielu pomieszczeniach, pozwalając na przechowywanie dodatkowych przedmiotów czy książek. Z pewnością półka dedykowana jest osobom wymagającym, stawiającym na oryginalne koncepcje cieszące oko.

Oryginalna stylistyka i lekkość

Półka SAKO jest uzupełnieniem kolekcji, która z pewnością odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach. Wykonana z płyty laminowanej o grubości 16 mm, została wzmocniona na obrzeżach przez ABS. Dzięki takiemu rozwiązaniu efektowna półka Dark wykazuje duża odporność na działanie ciepła czy wilgoci, a ponadto zachowuje swoją lekką konstrukcję.

Wymiary:

  • Szerokość: 102 cm – Wysokość: 31 cm – Głębokość: 17 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Mebel do samodzielnego montażu z dołączoną instrukcją.
  2. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
  3. Blat wykonany z dekoru w kolorze czarnego kamienia.
  4. Elementy podwieszenia wykonane ze skóry.

Informacje dodatkowe

Waga 31 kg
Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Efektowna półka SAKO”
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: