Wysoka Komoda z Przeszkleniem MOLA

5 297 

SKU: MBK-B2512 Categories: ,
Wyczyść

Wysoka Komoda z Przeszkleniem MOLA

Oferowana Wysoka Komoda z Przeszkleniem MOLA to solidny mebel, który doskonale sprawdzi się w sypialni. Co więcej preferowany model jest dla osób, które chcą stworzyć we wnętrzu przytulny klimat. Ponadto wysoka komoda posiada po prawej i lewej stronie drewniane drzwiczki oraz szufladę natomiast na środku umieszczone zostały przeszklone drzwiczki. Dzięki temu mebel zapewnia wiele miejsca do przechowywania.

Dodatkowo model może być wykonany z 100%  ekologicznego, naturalnego drewna brzozowego lub dębowego. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie i dbałość o każdy detal. Bryła wyróżnia się prostotą umieszczoną na zgrabnych nóżkach oraz nienachalną elegancją. Szafa posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcję.

Wysoka Komoda z Przeszkleniem MOLA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Przede wszystkim kolekcja MOLA stanowi eleganckie i praktyczne rozwiązanie do wielu wnętrz. Styl mebla podkreślają metalowe stylizowane uchwyty. Dodatkowo do wyboru jest komoda wykonana z litego drewna brzozowego lub dębowego z widoczną strukturą, co stanowi ich niewątpliwy atut. Ten atut sprawi, że nie ma dwóch takich samych mebli.

Co najważniejsze każdy mebel wykonany z litego drewna jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Dodatkowo meble z tej kolekcji w pełni inspirowane są tradycją i naturą. To co odróżnia te meble to przede wszystkim perfekcyjna jakość wykończenia oraz niebanalny design. Ponadto solidne wykonanie i masywna konstrukcja dają gwarancję, że meble te posłużą kolejnym pokoleniom przez długie lata.

Wysoka Komoda z Przeszkleniem aranżacja MOLA

Wymiary

Szerokość 130 cm
Wysokość 143,5 cm
Głębokość 45,5 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wysoka Komoda z Przeszkleniem MOLA”

Również może Ci się spodobać