Witryna Słupek Drewniana ARGENTO

1 881 3 779 

SKU: MBK-LOLA0105 Categories: ,
Wyczyść

Witryna Słupek Drewniana ARGENTO

Prezentowana witryna słupek drewniana ARGENTO to mebel, który doskonale sprawdzi się we wnętrzu. Co więcej witryna posiada przeszklone drzwiczki oraz dwie szuflady znajdujące się na dole mebla. Dzięki temu pozwoli wyeksponować pamiątki rodzinne czy elegancki zestaw kawowy oraz przechować inne przedmioty w szufladach. Dodatkowo estetyczne połącznie drewna z metalowymi uchwytami nadaje szafce wykwintnego stylu.
Co najważniejsze utrzymany w rustykalnym stylu mebel cechuje się solidnym wykonaniem, a wykorzystane materiały reprezentują najwyższą jakość. Klasyczny wygląd tego mebla stoi w parze z jego funkcjonalnością. Ponadto decydując się na ten model można być pewnym, że nie tylko stylowo uzupełni wnętrze salonu, ale także zaskoczy swoją praktycznością.
Witryna Słupek Drewniana ARGENTO

Wysoka jakość mebli drewnianych

Przede wszystkim wyjątkowa witryna słupek drewniana ARGENTO została stworzona w rustykalnym stylu – to mebel, który zachwyci każdego. Wszystkie meble, które wchodzą w skład tej kolekcji to drewniane meble do salonu w kilku wariantach kolorystycznych, których wykończenie nawiązuje do klasycznego stylu rustykalnego.  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tych produktów.

Dodatkowo wszystkie meble drewniane  wykonywane są z naturalnego drewna brzozowego lub dębowego, które zostało starannie wyselekcjonowane i pochodzi z rzetelnych oraz sprawdzonych źródeł. Dlatego też sęki, ubytki po sękach czy też miejscowe nierówności nie stanowią o wadzie produktu, lecz są nieodzownymi elementami mebli drewnianych i nadają im niepowtarzalnego charakteru. Przede wszystkim naturalne drewno to gwarant jakości i trwałości, a także solidnego wyglądu. Ponadto produkty z tej kolekcji wykończone zostały bejcą wodną.

Regał z Drewna aranżacja ARGENTO

Wymiary

Szerokość 62 cm
Wysokość 162 cm
Głębokość 43 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Dostępna opcja prawa lub lewa.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje:  możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata).
  • Możliwość zakupu również w wersji olejowanej lub woskowanej (dodatkowa opłata).
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Witryna Słupek Drewniana ARGENTO”

Również może Ci się spodobać