Szafka pod telewizor z drewna ROMA

2 365 5 077 

SKU: MBK-LO22 Categories: ,
Wyczyść

Szafka pod telewizor z drewna ROMA

Oferowana szafka pod telewizor z drewna ROMA pozwala stworzyć niepowtarzalne wnętrze salonu w klasycznym stylu. Cała konstrukcja wykonana może być z litego drewna brzozowego lub dębowego, które są bardzo trwałe. Dodatkowo szafka posiada 2 wnęki idealne na dekoder czy mały sprzęt audio oraz 2 szuflady, gdzie można schować drobne przedmioty.
Co więcej szafka pod telewizor wykonana została z litego drewna brzozowego, które jest bardzo trwałe. Prezentowany model zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących pomysłu na estetyczny i przemyślany system przechowywania. Taka propozycja z pewnością przekona do siebie entuzjastów mebli pięknych w swej prostocie, a zarazem z designerskimi elementami dodającymi stylu całości bryły.
Szafka pod telewizor z drewna ROMA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Przede wszystkim kolekcje ROMA cechuje się elegancją stylu kolonialnego i niebywała funkcjonalnością, która zachwyci wszystkich wymagających klientów. Meble z tej serii polecane są dla tych, którzy pomimo zmieniających się trendów, wciąż pozostają pod urokiem klasycznych aranżacji. Co więcej obejmuje elementy wyposażenia salonu i jadalni, pozwalające na kompletne umeblowanie wymienionych pomieszczeń. Dodatkowo produkty te wykonano z wysokiej jakości surowców naturalnych, dzięki czemu są unikatowe i niepowtarzalne oraz przetrwają wiele lat.

Ponadto wszelkiego rodzaju sęki, ubytki po sękach czy też miejscowe nierówności nie stanowią o wadzie produktu, lecz są nieodzownymi elementami mebli drewnianych i nadają im niepowtarzalnego charakteru. Prezentowana kolekcja całkowicie osadzona jest na ziemi, a z boku mebla znajdują się czarne żłobienia patynowe. Mogą być one także wykonane w kolorze mebla. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi meblami wchodzącymi skład kolekcji ROMA.

Szafka pod telewizor z drewna aranżacja ROMA

Wymiary

Szerokość 127 cm
Wysokość 46 cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje:

– możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata)

– wyżłobienia boczne moga być w kolorze mebla lub czarne (przy kolorze biały, popiel, ecru – brak możliwości czarnego wyżłobienia bocznego)

– dostępne również meble w wersji olejowanej lub woskowanej (inna cena)

  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szafka pod telewizor z drewna ROMA”

Również może Ci się spodobać