Komoda Dwudrzwiowa Drewniana PAROS

3 055 

SKU: MBK-GF50600 Categories: ,

Komoda Dwudrzwiowa Drewniana PAROS

Oferowana komoda dwudrzwiowa drewniana PAROS to mebel o świetnym wyglądzie, a zarazem wysokiej jakości wykonania. Co więcej został wykonany z litego drewna dębowego olejowanego oraz pomieści wiele rzeczy codziennego użytku dając jednocześnie gwarancję bezpieczeństwa ich przechowywania. Komoda bardzo dobrze wpasuje się zarówno w tradycyjną jak i nowoczesną aranżację wnętrza w Twoim domu.
Ponadto naturalny kolor danego modelu pozwoli stworzyć wyjątkowy, przytulny nastrój. Komoda posiada parę drzwiczek z 3 półkami w środku oraz dolną szufladę, służąc jako dodatkowe miejsce do przechowywania.
Komoda Dwudrzwiowa Drewniana PAROS

Wysoka jakość mebli drewnianych

Przede wszystkim masywne i stabilne meble z kolekcji PAROS charakteryzuje prosta forma, która podkreśla i uwydatnia niezwykle bogatą strukturę i naturalne piękno dębu. Dodatkowo naturalne kolory drewna dębowego oraz modny design tych mebli pozwoli dopasować je do każdego wnętrza. Co więcej opisywane bryły wprowadzają do pomieszczenia przytulny nastrój, jednocześnie wypełniając otoczenie domowym ciepłem.

Te ponadczasowe meble charakteryzuje się również niezwykłą wytrzymałością, dzięki czemu posłużą one domownikom przez wiele lat. Jeśli poszukujesz eleganckiego, praktycznego i niezawodnego mebla na lata meble z kolekcji PAROS będą idealnym wyborem dla Ciebie!

Komoda Dwudrzwiowa Drewniana aranżacja PAROS

Wymiary

Szerokość 112 cm
Wysokość 139 cm
Głębokość 40 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony olejem.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje – możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata).
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Komoda Dwudrzwiowa Drewniana PAROS”

Również może Ci się spodobać