Drewniana Szafka RTV LILI

2 140 

SKU: MBK-NERO0208 Category:
Wyczyść

Drewniana Szafka RTV LILI

Przedstawiona drewniana szafka RTV LILI świetnie sprawdzi się we wnętrzu Twojego salonu. Atutem jej jest doskonała bryła z 2 szafkami oraz szufladą oraz wnęką na sprzęt audio i RTV to gwarancja porządku i niepowtarzalnego wyglądu we wnętrzu. Dodatkowo model ten został wykonany z litego drewna brzozowego, które jest niezwykle trwałe. Ponadto z pewnością warto docenić wysoką jakość połączoną z niebywałą funkcjonalnością. Wykorzystany naturalny materiał zagwarantuje, że szafka posłuży nam na kilka dobrych lat. Wszyscy, którzy uwielbiają spędzać czas w salonie chcą nadać temu wnętrzu przytulnego klimatu nie będą mogli oderwać wzroku od tego mebla.
Drewniana Szafka RTV LILI

Wysoka jakość mebli drewnianych

Przede wszystkim wyjątkowa i elegancka drewniana szafka RTV LILI świetnie zaprezentuje się we wnętrzu. Co więcej kolekcja LILI zainspirowana jest stylem angielskim, w którym dominują jasne i przytulne wnętrza. Efekt ten można uzyskać właśnie za pomocą odpowiednio dobranych mebli oraz dodatków. Dane meble zostały wykonane z wysokiej jakości drewna brzozowego i zaprojektowane tak, aby każdy wielbiciel angielskiego stylu z łatwością mógł uzyskać taki efekt w swoim domu.

Co najważniejsze styl ten podkreślają eleganckie detale: ozdobne gałki, proste frezy zdobiące fronty szafek, które dodają oryginalnego stylu oraz lekkości całej konstrukcji. Ponadto komoda to nie tylko trwałość, praktyczność, ale również niebanalny design.

Drewniana Szafka zbliżenie RTV LILI

Wymiary

Szerokość 150 cm
Wysokość 47 cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje – możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata).
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Kolor drewna

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drewniana Szafka RTV LILI”

Również może Ci się spodobać