SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Nowoczesny Materac Lateksowy Premium Charlie

1 006 2 542 

Price in the last 30 days is the same as current

Nowoczesny materac lateksowy o średniej twardości z innowacyjnych materiałów. Ponadto materac ubrany w antyalergiczny pokrowiec z trójstronnym zamkiem.

SKU: FDM-011 Kategorie: , ,

Opis

Nowoczesne materace do sypialni

Przedstawiony na fotografii nowoczesny materac lateksowy CHARLIE to wysokiego gatunku przedmiot, wyprodukowany z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dobór prawidłowego materaca jest bardzo ważny, dlatego że oddziałuje on na poziom i klasę wypoczynku. Co więcej z dobrym materacem sen jest przyjemny i relaksujący. Mocny i spokojny sen to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na poprawne działania dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Nowoczesny Materac Lateksowy

Nowoczesny materac lateksowy

Materac CHARLIE stworzono z pianki BIO FOAM. Zrobiono ją z odnawialnych surowców, które charakteryzują elastyczność, przepuszczalność powietrza i odporność na zniekształcenia. Pianka energetyczna jest przesiąknięta naturalnymi olejami roślinnymi, dlatego jest odpowiednia dla alergików i nieszkodliwa dla środowiska. Konfiguracja mnóstwa otwartych kanalików gwarantuje świetną cyrkulację i przepływ powietrza. Komponentem materaca jest także Lateks Clima Convoluted Rolls, pianka trwale elastyczna. Jej cechą charakterystyczną jest wysoka gęstość, która gwarantuje niezawodną absorpcję wilgoci, a także idealny przepływ powietrza. Trzecia warstwą produktu jest też w Lateks Ocean Blue Gel. Gwarantuje on optymalną regulację ciepła, jest antyalergiczny i niespotykanie wytrzymały. Jest złożony z żelowych kapsułek, które mają za zadanie pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało, a co za tym idzie ograniczają dostawanie się wilgoci w środek materaca. materac z lateksem jest dwustronny, dlatego można co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie.

materac na łóżko

Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych

Przede wszystkim nowoczesny materac lateksowy posiada pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D wykonany z poliestru. Jest to certyfikowany materiał antyalergiczny najwyższej klasy, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia. Pokrowiec cechuje się niesamowitą świeżością i miękkością wykonania. Jest delikatny w dotyku, a dzięki swojej budowie gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza. Ponadto, solidny pokrowiec zabezpiecza materac piankowy do sypialni Angel i tym samym przedłuża jego żywotność. Jego dodatkowym atutem jest zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron, który umożliwia łatwe zdejmowanie. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C.

Materac z lateksem – budowa:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Lateks CLIMA CONVOLUTED ROLLS – Jest to unikatowy produkt łączący w sobie trwałość oraz porowatą strukturę, która pozwala materiałowi oddychać, ponadto nie absorbuje on wilgoci. Dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, a także reguluje temperaturę zapobiegając przegrzaniu, jak i gromadzeniu się wilgoci. Zawiera on czterokrotnie większą liczbę porów, niż zwykły lateks, dzięki czemu posiada lepszą cyrkulację powietrza.
  3. Pianka BIO FOAM – Pianka N3038B w swoim składzie posiada około 3,7%  surowców odnawialnych. Pianki te są otrzymywane z dodatkiem surowca odnawialnego, jakim jest poliol pochodzenia roślinnego. Dodatek surowca pochodzenia roślinnego, powoduje mniejsze zużycie produktów  ropopochodnych. Pianka również posiada mniej chemiczny zapach.Wykorzystanie zasobów odnawialnych jako surowców do procesów chemicznych zmniejsza nasz wpływ na środowisko naturalne.
  4. Lateks OCEAN BLUE GEL – Zapewnia odpowiednią termoregulację podczas snu, dzięki żelowym kapsułkom pochłania wydzielane przez ciało ciepło, redukując ilość wilgoci przedostającej się w głąb materaca. Poprawia komfort spania, optymalnie dostosowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki specjalnym kanalikom. Jest wyjątkowo wytrzymały i silnie antyalergiczny.
materac piankowy H2

Parametry techniczne:

Wysokość 21 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka BIO FOAM 14 cm, Lateks Clima Convoluted 3 cm, Lateks Ocean Blue Gel 3 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H3
Gwarancja producenta 2 lata
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Dodatkowe informacje:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm wysyłamy bez rolowania.
  • Nie zalecamy przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych najlepsza odległość między listwami to 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Co najważniejsze, kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować nowoczesny materac lateksowy?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Nowoczesny Materac Lateksowy Premium Charlie”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: