SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac z Pianki Wysokoelastycznej LEO

534 1 484 

Price in the last 30 days is the same as current

Nowoczesny, piankowy materac z ryflowanej pianki wysokoelastycznej. Ponadto, jest to twardy model materaca zaopatrzony w pokrowiec antyalergiczny.

SKU: FDM-008 Kategorie: ,

Opis

Siedmiostrefowy materac piankowy

Przede wszystkim, demonstrowany na materac z pianki wysokoelastycznej LEO to wysokiego gatunku produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ oddziałuje on na poziom i jakość wypoczynku. Z naszym materacem sen będzie rozkoszny i odprężający. Wysypianie się wywiera korzystny wpływ na poprawne funkcjonowania dniem, jak również jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac z pianki wysokoelastycznej

Materac z Pianki Wysokoelastycznej LEO

Materac piankowy LEO stworzono z bardzo odpornej pianki ryflowanej wzmocnionej technologią AIR Clima. Jej sprężysta i elastyczna struktura o zwiększonej gęstości gwarantuje znakomity komfort spania. Dodatkowo, wspaniale dopasowuje się do kształtu ciała. Wspomniana technologia wspomaga cyrkulację powietrza dzięki specjalistycznym kanalikom, co wpływa na jakość wypoczynku i przedłuża żywotność materaca. Ponadto, zastosowana struktura jest sprężysta i elastyczna, a do tego przewiewna, przez co zapewnia odpowiednią wentylację i podparcie ciała. Dzięki takim cechom materac gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Opisywany materac jest dwustronny, można go więc odwracać zarówno w pionie jak i w poziomie, co przedłuży to jego żywotność.

Materac w pokrowcu

Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych

Przede wszystkim materac posiada pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D wykonany z poliestru. Jest to certyfikowany materiał antyalergiczny najwyższej klasy, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia. Pokrowiec cechuje się niesamowitą świeżością i miękkością wykonania. Jest delikatny w dotyku, a dzięki swojej budowie gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza. Ponadto, solidny pokrowiec zabezpiecza materac piankowy do sypialni Angel i tym samym przedłuża jego żywotność. Jego dodatkowym atutem jest zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron, który umożliwia łatwe zdejmowanie. Co więcej, pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C.

Materac z pianki wysokoelastycznej

Piankowy materac wysokoelastyczny – budowa:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Wysoko-Elastyczna HR H30 – Zbudowana z milionów pęcherzyków, zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała, pozostając przy tym niezwykle lekką. Ponadto, charakteryzuje się zwiększoną elastycznością, która znacznie podnosi komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Materiał ten wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na odkształcenia. Dodatkowym atutem pianki HR jest jej porowata struktura, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co uniemożliwia rozwój grzybów i pleśni.
Materac certyfiakty

Parametry techniczne:

Wysokość 17 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka wysokoelastyczna HR 7 strefowa
Materac dwustronny Tak
Twardość H4/H4
Gwarancja producenta 2 lata
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Dodatkowe informacje:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm wysyłamy bez rolowania.
  • Nie zalecamy przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych najlepsza odległość między listwami to 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Co najważniejsze, kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac z pianką wysokoelastyczną?

Przede wszystkim, po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac z Pianki Wysokoelastycznej LEO”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: