Materac z Pianki BIO FOAM z Odnawialnych Surowców HUGO

526 1 016 

Price in the last 30 days is the same as current

SKU: FDM-017 Kategorie: ,

Opis

Materac pianka HUGO

Prezentowany na zdjęciu materac pianka HUGO to wysokiej jakości przedmiot stworzony z myślą o wygodnym, komfortowym i spokojnym śnie. Z pewnością dobór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ oddziałuje on na poziom i komfort wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Dodatkowo solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Przede wszystkim wysypianie się oddziałuje pozytywnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac pianka

Opis i zastosowanie

Materac pianka Hugo wykonano z pianki BIO FOAM. Piankę zrobiono z odnawialnych surowców, które charakteryzują elastyczność, przepuszczalność powietrza i odporność na odkształcenia. Ponadto pianka energetyczna jest nasączona naturalnymi olejami roślinnymi, przez co jest odpowiednia dla alergików i nieszkodliwa dla środowiska.

Konfiguracja mnóstwa otwartych kanalików zapewnia doskonałą cyrkulację i przepływ powietrza. Z pewnością dzięki takim cechom gwarantuje wysoki komfort użytkowania i poprawia klasę snu. Ponadto opisywany materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Inne materace z naszej oferty znajdą Państwo tutaj.

Materac dodatkowo zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co więcej zrobiono go z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej klasy. Ponadto pokrowiec charakteryzują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Z pewnością materiał, z którego zrobiono pokrowiec zapewnia odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Przede wszystkim użycie takiej ochrony pozytywnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Materiał:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka BIO FOAM – Pianka N3038B ma 3,7%  surowców odnawialnych. Dodatek surowca pochodzenia roślinnego, powoduje mniejsze zużycie produktów  ropopochodnych. Pianka również posiada mniej chemiczny zapach. Wykorzystanie zasobów odnawialnych jako surowców do procesów chemicznych zmniejsza nasz wpływ na środowisko naturalne.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Seria ECCO

Hugo należy do materacy gamy ECCO, które wykonano z myślą o osobach poszukujących najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. Z pewnością przez zastosowanie nieszkodliwej procedury klejenia materacy HOT MELT wytworzone przedmioty są zdrowe, bezzapachowe i ekologiczne. Ponadto wspomniana technologia jest bezpieczna, ponieważ stosując ją nie używa się wody ani rozpuszczalników czy szkodliwych substancji lotnych.

Materac lateksowo kokosowy

Parametry techniczne:

Wysokość 15 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka BIO FOAM
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H3
Gwarancja producenta 2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac z Pianki BIO FOAM z Odnawialnych Surowców HUGO”

Może spodoba się również…

Close