SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac z Odnawialnych Materiałów EKO George

998 1 993 

Price in the last 30 days is the same as current

Materac na łóżko George to nowoczesny produkt stworzony z komponentów najwyższej jakości. Ponadto, jest to produkt polski.

Opis

Nowoczesne materace do sypialni

Przedstawiony na zdjęciu materac z odnawialnych materiałów EKO George to wysokiej jakości produkt wyprodukowany z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Przede wszystkim, dobór właściwego materaca jest wyjątkowo ważny, ponieważ oddziałuje on na jakość i poziom wypoczynku. Dobór prawidłowego materaca sprawia, że sen jest rozkoszny i odprężający. Co więcej, wysypianie się to fundament prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wywiera korzystny wpływ na niezawodne funkcjonowania dniem, jak również jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac z odnawialnych materiałów EKO George

Materac na łóżko George zrobiono z pianki BIO FOAM. Wyprodukowano ją z odnawialnych materiałów, które charakteryzują elastyczność, przepuszczalność powietrza i odporność na odkształcenia. Co więcej, pianka energetyczna jest nasączona naturalnymi olejami roślinnymi, przez co jest niegroźna dla alergików i nieszkodliwa dla środowiska. Struktura mnóstwa otwartych kanalików gwarantuje doskonałą cyrkulację i przepływ powietrza. Jeszcze jednym materiałem, z którego składa się materac jest lateks. Przez jego zastosowanie materac zyskuje na elastyczności. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała i ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Dodatkowo, użyta pianka termoplatyczna Visco dostosowuje się do zarysu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu zapobiega odleżynom oraz bólom kręgosłupa. Ponadto wykorzystany wkład kokosowy w 100% ekologiczny zapewnia niczym niezmącony sen. Jego właściwości antyalergiczne zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy. Wskutek takich cech materac gwarantuje wysoki komfort użytkowania i zapewnia doskonały sen. Omawiany materac jest dwustronny.

materac na łóżko

Materac na łóżko w pokrowcu antyalergicznym

Przede wszystkim, materac z odnawialnych materiałów George posiada pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D wykonany z poliestru. Jest to certyfikowany materiał antyalergiczny najwyższej klasy, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia. Pokrowiec cechuje się niesamowitą świeżością i miękkością wykonania. Jest delikatny w dotyku, a dzięki swojej budowie gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza. Ponadto, solidny pokrowiec zabezpiecza materac piankowy do sypialni Angel i tym samym przedłuża jego żywotność. Jego dodatkowym atutem jest zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron, który umożliwia łatwe zdejmowanie. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C.

materac na łóżko

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka Termoplastyczna VISCO – pianka która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtu. Dzięki czemu układa kręgosłup w naturalnej pozycji. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa. Zapobiega odleżynom.
  3. Wkładka Kokosowa – 100% ekologiczny, pochodzący ze skorup orzecha kokosu. Włókna kokosowe są lekkie i przewiewne, a także bardzo trwałe i elastyczne, odporne na wilgoć i odkształcenia. Zapobiega nadmiernemu poceniu się. Kokos posiada również właściwości antyalergiczne, zapobiega rozwojowi grzybów i roztoczy. Polecany klientom preferującym twardsze materace.
  4. Pianka BIO FOAM – Pianka N3038B w swoim składzie posiada około 3,7%  surowców odnawialnych. Pianki te są otrzymywane z dodatkiem surowca odnawialnego, jakim jest poliol pochodzenia roślinnego. Dodatek surowca pochodzenia roślinnego, powoduje mniejsze zużycie produktów  ropopochodnych. Pianka również posiada mniej chemiczny zapach.Wykorzystanie zasobów odnawialnych jako surowców do procesów chemicznych zmniejsza nasz wpływ na środowisko naturalne.
  5. Lateks – posiada szerokie właściwości antyalergicznych, dzięki czemu ogranicza rozwój pleśni, roztoczy i grzybów. Lateks cechuje się wysoką elastycznością. Materiał bardzo wytrzymały i odporny na zużycie, dzięki czemu może być użytkowany przez wiele lat Warstwa perforowanego lateksu odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia sprawną wentylację podczas snu. Za każdym razem gdy się obracasz lub przesuwasz, warstwa lateksu ulega ściskaniu i rozprężaniu, w wyniku czego kanaliki wewnętrzne transportują powietrze dzięki czemu zapobiega poceniu się i rozwojowi grzybów.

Materac certyfiakty

Parametry techniczne:

Wysokość 22 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka termoplastyczna 2 cm, lateks 3,5 cm, pianka BIO FOAM 14 cm, wkład kokosowy 1 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H2/H4
Gwarancja producenta 2 lata
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Dodatkowe informacje:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm wysyłamy bez rolowania.
  • Nie zalecamy przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych najlepsza odległość między listwami to 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Co najważniejsze, kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac na łóżko?

Przede wszystkim, po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Rozmiar

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac z Odnawialnych Materiałów EKO George”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: