Materac Piankowy Średnio Twardy Samuel

1 106 2 089 

SKU: FDM-024 Kategorie: ,

Opis

Materac dwuosobowy Samuel

Prezentowany na zdjęciu obok materac dwuosobowy Samuel to wysokiej klasy produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że oddziałuje on na poziom i komfort wypoczynku. Dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i relaksujący. Solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa pozytywnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej. Inne materace z naszej oferty znajdą Państwo tutaj.

Materac dwuosobowy SANO

Opis i zastosowanie

Materac dwuosobowy Samuel stworzono z pianki HR o zwiększonej gęstości o wiele szybciej odzyskuje swój pierwotny kształt. Dzięki temu lepiej reaguje na ruch ciała i charakteryzuje się świetną wentylacją. Wykorzystana struktura jest plastyczna i sprężysta, a do tego przewiewna, przez co zapewnia odpowiednią wentylację i podparcie. Przez takie cechy gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i polepsza klasę snu. Przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materiał:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka 7 Strefowa Wysoko-Elastyczna HR H30 – Zbudowana z milionów pęcherzyków, zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała, pozostając przy tym niezwykle lekką. Charakteryzuje się zwiększoną elastycznością, podnoszącą komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Materiał ten wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na odkształcenia. Jej porowata struktura zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, uniemożliwiając rozwój grzybów i pleśni.
Materac lateksowo kokosowy

Materac co ważniejsze wyposażono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co więcej stworzono go z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższej klasy. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego zrobiono pokrowiec zapewnia właściwy ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie wpływa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Seria ECCO

Samuel należy do materacy linii ECCO, które wykonano z myślą o osobach poszukujących najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. Przez zastosowanie nieszkodliwej metody klejenia materacy HOT MELT wytworzone przedmioty są zdrowe, bezzapachowe i ekologiczne. Wspomniana technologia jest bezpieczna, ponieważ stosując ją nie używa się wody ani rozpuszczalników czy szkodliwych substancji lotnych.

Materac lateksowo kokosowy

Parametry techniczne:

Wysokość 19 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka wysokoelastyczna HR
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H3
Gwarancja producenta 2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Piankowy Średnio Twardy Samuel”

Może spodoba się również…

Close