SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac pianka wysoko elastyczna PIROS

923 1 821 

Wygodny materac pianka wysoko elastyczna PIROS w zapinanym na zamek błyskawiczny pokrowcu, który można prać w pralce. Ponadto materac jest dostępny w wielu rozmiarach. Produkt dwustronny o twardości H3 i H4.

SKU: FDM-001 Kategorie: ,

Opis

Dwustronny materac piankowy

Materac pianka wysoko elastyczna to połączenie dwóch rodzajów pianek o różnej twardości. Jest to doskonały produkt dla osób, które nie są do końca zdecydowane czy wolą twardszy czy miękkszy materac. Rozwiązaniem jest materac PIROS, z innowacyjnymi nacięciami, które dzielą materac na 7 stref komfortu. Wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on bezpośrednio na to jak wypoczywamy. Wysypianie się wpływa pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie. Dodatkowo jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac pianka wysoko elastyczna

Materac pianka wysoko elastyczna

Piros to materac dwustronny zbudowany z dwóch warstw pianek. Pierwsza z nich to pianka wysokoelastyczna HR o zwiększonej gęstości, która o wiele szybciej odzyskuje swój właściwy kształt. Przez to lepiej reaguje na zmiany układu ciała oraz charakteryzuje się znakomitą wentylacją. Kolejnym komponentem jest pianka poliuretanowa stanowiącą bazę materaca. Przez zwiększoną wytrzymałość a także doskonałą przepuszczalność powietrza umożliwia wspaniałą izolację termiczną. Materac można a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, co przedłuży jego żywotność.

materac piankowy H2

Parametry techniczne:

Wysokość: 21 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: pianka HR 10 cm,  pianka poliuretanowa 10 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H3/H4 | Produkt: polski

Wysokoelastyczny materac piankowy – budowa:

  1. Pokrowiec Premium Jersey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
  3. Pianka HR – pianka o zwiększonej gęstości, dużo sprawniej odzyskuje swój pierwotny kształt.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

DODATKOWE INFORMACJE

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie przechowuj materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac pianka wysoko elastyczna PIROS”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: