SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Kieszeniowy z Pianką H3/H3 TOMO

598 1 124 

Price in the last 30 days is the same as current

Komfortowy materac kieszeniowy pianką Treviso z systemem sprężyn pocketowych, posiada zdejmowany pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny, dostępny w wielu rozmiarach.

SKU: FDM-132 Kategorie: ,

Opis

Materac kieszeniowy piankowy

Przede wszystkim materac kieszeniowy z pianką H3/H3 TOMO sporządzono z pianki poliuretanowej T25. Przez zwiększoną wytrzymałość i doskonałej przepuszczalności powietrza umożliwia ponadprzeciętną izolację termiczną. Na dodatek nie odkształca się dzięki czemu zapewnia komfortowy odpoczynek. Ponadto zastosowany system kieszeniowy składa się z siedmiu sektorów twardości. Są one stworzone ze sprężyn znajdujących się w oddzielnych otulinach z niesamowicie elastycznego materiału. Sprężyny zrobiono metodą podwójnego hartowania przez co ich żywotność jest dłuższa nawet o 30 lat. Przy tym opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 17 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: pianka poliuretanowa 2 cm,  sprężyny kieszeniowe 12 cm, pianka poliuretanowa 12 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H3/H3 | Produkt: polski

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
 3. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 4. Sprężyny kieszeniowe – stworzone ze sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału.
 5. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 6. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Antyalergiczny pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru

Materac lateksowo kokosowy

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Zobacz inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Kieszeniowy z Pianką H3/H3 TOMO”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: