SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac H3 ALMA

1 503 3 207 

Price in the last 30 days is the same as current

Wygodny H3 materac wykonany z aż czterech rodzajów pianek, dostępny w wielu rozmiarach, posiada pokrowiec z recyklingowych materiałów, z których oczyszczono morza.

SKU: FDM-127 Kategorie: ,

Opis

Materac ALMA H3

Przede wszystkim materac H3 ALMA zrobiono z aż czterech rodzajów różnych pianek. Po pierwsze pianka High Resilience Foam charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, a przy tym jest niezwykle trwała. Kolejnym komponentem jest pianka Green Res, dzięki niejednolitej budowie i wysokiej elastyczności znakomicie podtrzymuje ciężar ciała. Następna pianka to Solid Orange, jest to pianka HR, którą stworzono z milinów pęcherzyków. Dzięki czemu idealnie dopasowuje się odo kształtu sylwetki. Ostatnim komponentem pianki Eucafeel, która dopasowuje się do ciała pod wpływem temperatury. Przy tym przedstawiony materac dwustronny, można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 31 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: Green Res 9 cm,  High Resilience 8 cm, Eucafeel 5 cm, Solid Orange 8 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H3/H3 | Produkt: polski

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Sequal – wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Eucafeel  – charakteryzuje się wspaniałym dostosowaniem do kształtu ciała, przez co komfort snu jest niesamowity.
 3. Green Res – znakomicie podtrzymuje ciało i zapewnia cyrkulację powietrza.
 4. Solid Orange – pinka HR, która zapewnia znakomite dopasowanie materaca do kształtu ciała.
 5. High Resilience Black – wysoko elastyczna pianka, bardzo sprężysta.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Zobacz również inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac H3 ALMA”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: