SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Nakładka na Materac z Pianki Termoplastycznej VERA

333 834 

SKU: FDM-084 Kategoria:

Opis

Nakładka na materac z pianki VISCO VERA

Nakładka na materac z pianki VISCO VERA to wyjątkowa nakładka, która sprawi, że stary materac albo kanapa staną się wygodnym miejscem do spania. Z pewnością dzięki swojej niespotykanej lekkości a także możliwość zrulowania zajmuje mało miejsca. W związku z tym jego przechowywanie jest nieskomplikowane, praktyczne i nie zajmuje wiele przestrzeni. Ponadto niespodziewani goście już zawsze będą mieli zagwarantowane miejsce do odpoczynku, które jest przytulne jak własne łóżko. Natomiast użytkowany codziennie odnowi zużyte materace będzie to sukcesem proponowanej przez nas nakładki.

Materac Nawierzchniowy z pianką wnętrze

Zastosowana pianka termoplastyczna VISCO dostosowuje się do zarysu ciała pod wpływem jego temperatury. Przede wszystkim dzięki temu zapobiega odleżynom i bólom kręgosłupa. Ponadto zapewnia oparcie i naturalną pozycję dla kręgosłupa. Z pewnością dlatego jest polecana osobom, które zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami.

Materac lateksowo kokosowy

Antyalergiczny pokrowiec

Nakładkę co więcej zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Zrobiono go z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej klasy. Pokrowiec cechują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Informacje dodatkowe

  • Inne materace z naszej oferty tutaj.
  • 2 lata gwarancji
  • Zdejmowany pokrowiec – zapinany na zamek błyskawiczny.

Specyfikacja

Grubość nakładki 4 / 8 cm
Twardość H2
Gwarancja 2 lata
Pokrowiec Tak, zdejmowany

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Grubość

4 cm, 8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Nakładka na Materac z Pianki Termoplastycznej VERA”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: