SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac H4 H5 BLAZE

1 365 2 633 

Price in the last 30 days is the same as current

Komfortowy multipocketowy materac H4 H5 z wkładem kokosowym, lateksem i pianką Visco, posiada pokrowiec zapinany na zamek, z możliwością prania w pralce.

Opis

Materac H4 H5

Prezentowany materac H4 H5 BLAZE to wysokiej jakości produkt zrobiony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Na wstępie wybór prawidłowego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że oddziałuje on na poziom i komfort wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i odprężający. Oprócz tego solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje pozytywnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej. Sprawdź także inne materace multipocketowe dostępne na naszej stronie.

Przede wszystkim materac BLAZE wykonano w systemie multi kieszeniowym, który składa się z siedmiu stref twardości. Są one stworzone z wielu sprężyn znajdujących się w oddzielnych otulinach z niesamowicie elastycznego materiału. Dodatkowo wykorzystany wkład kokosowy w 100% ekologiczny zapewnia spokojny sen. Jego właściwości antyalergiczne zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy.  Ponadto użyta pianka termoplastyczna dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury.

Dzięki temu przeciwdziała odleżynom i bólom kręgosłupa. Co więcej produkt wyposażono również w Lateks Ocean Blue Gel. Tym samym zapewnia on właściwą regulację ciepła, jest antyalergiczny i niezwykle wytrzymały, a ponadto dopasowuje się do kształtu ciała. Dodatkowo składa się z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało. Oprócz tego przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 22 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: wkład kokosowy 1 cm,  multi pocket 12 cm, pianka Visco 4 cm, lateks Ocean Blue Gel 3 cm,wkład kokosowy 1 cm,  | Materac dwustronny: tak | Twardość: H4/H5 | Produkt: polski

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Pokrowiec

Materac H4 H5 co ważniejsze zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co więcej stworzono go z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższego gatunku. W dodatku pokrowiec charakteryzują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego zrobiono pokrowiec zapewnia odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie wpływa na materac i wydłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Lateks Blue Ocean Gel – jest złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało.
 3. Kokos – naturalny i ekologiczny materiał z łupin kokosa, lekki i przewiewny, odporny na wilgoć i odkształcenia.
 4. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 5. Sprężyny multi kieszeniowe – skonstruowane z wielu sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału.
 6. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 7. Kokos – naturalny i ekologiczny materiał z łupin kokosa, lekki i przewiewny, odporny na wilgoć i odkształcenia.
 8. Pianka Profilowana Visco Memory – pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj wysyłamy niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac H4 H5 BLAZE”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: