SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac H3 H4 MILO

1 539 2 723 

Komfortowy materac H3 H4 MILO z systemem sprężyn multikieszeniowych, wkładką lateksową, termoplastyczną i kokosem, w zapinanym na zamek pokrowcu.

Opis

Materac H3 H4 MILO

Prezentowany materac  H3 H4 MILO to wysokiej jakości produkt wyprodukowany z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Na wstępie dobór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, ponieważ oddziałuje on na jakość i klasę wypoczynku. Co więcej dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i odprężający. Poza tym solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje pozytywnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej. Na naszej stronie znajdziesz także inne materace multipocketowe, sprawdź.

Materac H3 H4

Przede wszystkim materac MILO zrobiono z pianki poliuretanowej T25. Co więcej przez zwiększoną wytrzymałość oraz doskonałej przepuszczalności powietrza umożliwia wspaniałą izolację termiczną. Kolejnym komponentem, z którego składa się materac jest lateks. Przez jego wykorzystanie materac ponownie zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała i ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Co więcej system multi kieszeniowy składa się z siedmiu sektorów twardości. Są one stworzone z wielu sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału. Ponadto  zastosowana pianka termoplastyczna dostosowuje się do zarysu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu przeciwdziała odleżynom i bólom kręgosłupa. W dodatku przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 22 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: perforowany lateks 1,5-2 cm,  wkład kokosowy 1 cm, pianka poliuretanowa 2 cm,sprężyny multi kieszeniowe 12 cm, pianka Visco 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H3/H4 | Produkt: polski

Materiał materac H3 H4:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Lateks – antyalergiczny materiał, odznacza się elastycznością, jest wytrzymały i odporny na zużycie.
 3. Kokos – naturalny i ekologiczny materiał z łupin kokosa, lekki i przewiewny, odporny na wilgoć i odkształcenia.
 4. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
 5. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 6. Sprężyny multi kieszeniowe – skonstruowane z wielu sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału.
 7. Przekładka tapicerska
 8. Pianka poliuretanowa T25
 9. Pianka Profilowana Visco Memory – pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Pokrowiec

Materac H3 H4 MILO dodatkowo wyposażono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Oprócz tego stworzono go z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższego gatunku. W dodatku pokrowiec charakteryzują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony gwarantuje odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie wpływa na materac i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac H3 H4 MILO”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: