SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac kieszeniowy kokos LUNA DREAM

1 576 3 449 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac kieszeniowy kokos LUNA DREAM wykonany z wysokiej jakości wkładu kokosowego oraz pianki termoplastycznej reagującej na ciepłotę ciała. Ponadto ma także system sprężyn kieszeniowych zapewniający podparcie ciała na całej jego długości.

SKU: JAN-012 Kategorie: ,

Opis

Materac kieszeniowy

Przedstawiony na zdjęciu po prawej materac kieszeniowy kokos LUNA DREAM to produkt utworzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Dodatkowo wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny. Niezaprzeczalnie wpływa on na jakość i poziom snu. Dzięki dobremu materacowi sen w rezultacie jest błogi i relaksujący, co stanowi podstawę wydajnej pracy.

Materac 80x200 kieszeniowy LUNA SILVER

Materac kieszeniowy kokos

Materac LUNA DREAM dostępny w wielu rozmiarach zrobiono z wysokiej jakości wkładu kokosowego. Wykorzystano naturalną łupinę orzecha kokosowego, który utwardza i usztywnia cały materac, dzięki temu jego żywotność jest wydłużona. Komponentem jest również typ pianki termoelastycznej reagującej na ciepłotę ciała. W związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Ponadto materac ma system sprężyn kieszeniowych, złożony z zamkniętych w pojedynczych materiałowych otulinach sprężyn, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Wskutek takich przymiotów materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia jakość snu. Ponadto przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac kieszeniowy 90x200 NEFRYT

Zdejmowany pokrowiec

Materac zaopatrzono dodatkowo w zapinany pokrowiec Tencel stworzony z delikatnej i miłej w dotyku tkaniny nieszkodliwej dla środowiska. Z pewnością tkanina świetnie wchłania wilgoć i zapewnia odpowiednią rotację powietrza, co więcej nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Ponadto Tencel nie wywołuje alergii ani uczuleń, można go łatwo zdjąć wyprać w temperaturze do 40°C i korzystać ponownie. Dodatkowo pokrowiec posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 26 cm
Pokrowiec Tencel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka termoelastyczna (obustronnie) 4 cm,
kokos (obustronnie) 2 cm,
sprężyny kieszeniowe 12cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: