SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Twardy materac piankowy JUPITER

983 2 147 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac JUPITER dostępny w wielu rozmiarach stworzono z wysokoelastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości, znakomicie dostosowuje się do kształtu ciała. Ponadto jest niepodatny na odkształcenia.

SKU: JAN-024 Kategorie: ,

Opis

Materac z różnych pianek

Widoczny na zdjęciu obok twardy materac piankowy JUPITER to wysokiego gatunku produkt skonstruowany z myślą o spokojnym i odprężającym śnie. Dobór właściwego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na jakość i poziom snu. Dzięki dobremu materacowi sen jest błogi i relaksujący, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dodaje energii na cały dzień.

Twardy materac piankowy JUPITER

Twardy materac piankowy

Materac JUPITER dostępny również w wielu innych rozmiarach stworzono z rodzaju wysokoelastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości, dlatego znakomicie dostosowuje się do kształtu ciała oraz specjalnej pianki hybrydowej o większej gęstości, jej cechami szczególnymi są niepodatność na odkształcenia i lekkość. Dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia intensywność snu. Przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Materac posiada siedem stref twardości i jest przystosowany do regulowanych stelaży.

Materac piankowy 140x200 twardy OPAL

Zdejmowany pokrowiec

Materac został wyposażony w zapinany na zamek błyskawiczny pokrowiec Spin, który Gwarantuje odpowiednie podparcie kręgosłupa i minimalizuje punkty nacisku, zaś wyszukana konstrukcja finezyjnie masuje ciało rozluźnia. Tkanina nienagannie pochłania wilgoć oraz zapewnia właściwą rotację powietrza, oprócz tego nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Spin powleczono powłoką Sanitized®, która hamuje rozwój grzybów, pleśni, a także bakterii. Pokrowiec można z łatwością ściągnąć i uprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Spin, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka wysokoelastyczna 10 cm,
pianka hybrydowa 10 cm
Twardość twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Stelaż standardowe i regulowane stelaże

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
  • Inne materace z naszej kolekcji tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: