SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac ze sprężynami kieszeniowymi QUARTZ SILVER

1 099 2 680 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac ze sprężynami kieszeniowymi QUARTZ SILVER dostępny w wielu rozmiarach wyprodukowano z wysokoelastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości, a także systemu sprężyn multipocketowych. Ponadto materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i polepsza komfort snu.

SKU: JAN-021 Kategoria:

Opis

Materac kieszeniowy

Widoczny na zdjęciu po prawej materac ze sprężynami kieszeniowymi QUARTZ SILVER to wysokiej klasy produkt zrobiony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Wybór właściwego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że wpływa on na rangę i wygodę snu. Z pewnością przez celny wybór materaca sen jest błogi i relaksujący, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a przy tym zapewnia świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac ze sprężynami kieszeniowymi QUARTZ SILVER

Materac ze sprężynami kieszeniowymi

Materac QUARTZ SILVER dostępny również w wielu innych rozmiarach, wyprodukowano go z odmiany wysokoelastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości, dlatego niewątpliwie doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, oraz systemu sprężyn multipocketowych, który jest skonstruowany ze sprężyn umieszczonych w pojedynczych kieszeniach materiałowych, taki wkład zapewnia w rezultacie podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości, gęstość sprężyn to 500/m2, a także typu pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Z pewnością dzięki takim cechom materac bezsprzecznie gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i polepsza intensywność snu. Dodatkowo omawiany materac posiada 7 stref twardości, jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac 80x200 kieszeniowy LUNA SILVER

Zdejmowany pokrowiec

Materac został zaopatrzony dodatkowo w zamykany pokrowiec Silver Protect wykonany z tkaniny, która posiada cechy antyalergiczne. Produkt wykonano z wykorzystaniem srebrnej warstwy, co przeciwdziała rozmnażaniu bakterii, oraz utrudnia elektryzowanie. Za sprawą użytego srebra pokrowiec nie przyciąga kurzu co więcej jest przez długi czas świeży i redukuje brzydkie zapachy. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Silver Protect, zamykany na zamek
Skład pianka wysokoelastyczna 3 cm,
sprężyny multipocket 12 cm,
pianka termoelastyczna 3 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: