SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac 90×200 kieszeniowy CORAL SMART

970 1 936 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac 90×200 kieszeniowy CORAL SMART dostępny w wielu rozmiarach, wyprodukowany z najlepszej klasy pianki poliuretanowej, wkładu kokosowego oraz systemu sprężyn kieszeniowych.  Co więcej dzięki tym komponentom materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia jakość snu. Ponadto materac posiada siedem stref twardości i jest dwustronny.

SKU: JAN-025 Kategorie: , ,

Opis

Materac kieszeniowy

Widoczny na zdjęciu po prawej materac 90×200 kieszeniowy CORAL w pokrowcu Smart to wysokiego gatunku produkt skonstruowany z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Wybór prawidłowego materaca jest bardzo ważny, ponieważ oddziałuje on na jakość i poziom snu. Dzięki dobremu materacowi sen jest błogi i relaksujący, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a przy tym zapewnia dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Materac kieszeniowy z kokosem CORAL SILVER

Materac 90×200 kieszeniowy

Materac CORAL dostępny również w wielu innych rozmiarach wyprodukowano z najlepszej klasy pianki poliuretanowej. Z pewnością która cechuje się lekkością, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wysokiej klasy wkładu kokosowego z z otulającej orzech łupiny kokosowe, który utwardza i usztywnia cały materac, dzięki temu jego żywotność jest wydłużona oraz systemu sprężyn kieszeniowych, który jest skonstruowany ze sprężyn o gęstości rozmieszczenia 260/m2  umieszczonych w pojedynczych kieszeniach materiałowych, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Wskutek takich przymiotów materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia jakość snu. Opisywany materac posiada siedem stref twardości i jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Z pewnością wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pokrowiec naMaterac kieszeniowy 200x200 ONYX SMART

Zdejmowany pokrowiec

Materac został wyposażony w zamykany pokrowiec Smart zrobiony z delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Przede wszystkim poszewka jest bardzo trwała, zatrzymuje podstawowy kontur i wspaniale okala materac. Gwarantuje stosowne podparcie kręgosłupa i wspomaga funkcjonowanie stref wkładu, a pikowana budowa łagodnie masuje ciało odpręża i poprawia krążenie. Co więcej pokrowiec można bez problemu zdjąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie straci on swoich właściwości. Dodatkowo produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 23 cm
Pokrowiec Smart, zamykany na zamek
Skład pianka poliuretanowa (obustronnie) 4cm,
kokos 1 cm,
sprężyny kieszeniowe 12cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: