SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac kieszeniowy z lateksem DIAMOND

1 151 2 971 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac kieszeniowy z lateksem DIAMOND dostępny w wielu rozmiarach materac zrobiono z elastycznego lateksu oraz systemu sprężyn multipocketowych. Z pewnością taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Dodatkowo wskutek tego materac gwarantuje niebywałą wygodę użytkowania.

SKU: JAN-017 Kategorie: ,

Opis

Materac z wkładem lateksowym

Widoczny na zdjęciu obok materac kieszeniowy z lateksem DIAMOND to wysokiej klasy produkt stworzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Z pewnością wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, ponieważ wpływa on na jakość i wygodę snu. Dodatkowo prawidłowy materac zapewnia w rezultacie odprężający i relaksujący sen, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień.

Materac kieszeniowy z lateksem

Dostępny w wielu rozmiarach materac DIAMOND zrobiono z prężnego i elastycznego lateksu, który powstaje z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym oraz systemu sprężyn multipocketowych o gęstości 500/m2, który jest skonstruowany ze sprężyn umieszczonych w pojedynczych kieszeniach materiałowych, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Z pewnością wskutek takich przymiotów materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali intensywność snu. Ponadto opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Co najważniejsze produkt uzyskał pozytywną opinię ośrodków rehabilitacyjnych i posiada siedem stref twardości.

Materac kieszeniowy 90x200 NEFRYT

Zapinany pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Tencel zrobiony z delikatnej i miłej w dotyku tkaniny nieszkodliwej dla środowiska. Z pewnością tkanina doskonale pochłania wilgoć i zapewnia poprawną rotację powietrza, ponadto nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Ponadto Tencel nie wywołuje alergii ani uczuleń, bez problemu można go zdjąć uprać w temperaturze do 40°C i używać ponownie. Dodatkowo pokrowiec jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Tencel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład lateks (obustronnie) 2 cm,
sprężyny multipocket 12 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości

Informacje dodatkowe:

  • 7 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: