SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac z Gryki dla Dziecka IVO Care

257 495 

Price in the last 30 days is the same as current

Opis

Materac z gryki IVO Care

Przedstawiony na zdjęciu obok materac z gryki IVO Care to wysokiej jakości produkt wyprodukowany z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Z pewnością wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, ponieważ wpływa on na jakość i klasę wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Przede wszystkim solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac z gryki

Opis i zastosowanie

Materac z gryki IVO Care wykonano z komponentów najwyższej jakości. Wykorzystana wkładka z naturalnej łuski gryczanej ma wiele właściwości zdrowotnych, dzięki którym sen zyskuje nowy, lepszy wymiar przyjemności. Mieści w sobie taniny, które blokują rozwój bakterii i roztoczy na skórze i w materacu. Na skutek swojej elastyczności dostosowuje się do kształtu ciała, a ponadto jest antyalergiczna. Zapewnia świetny przepływ powietrza i powstrzymuje pocenie się, ochrania przed bólami kręgosłupa i odleżynami. Użyta pianka poliuretanowa jest sprężysta i elastyczna a przez to odporna na wgniecenia i odkształcenia. Przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Wkładka Gryczana – zamknięta w przepikowanych, specjalnie dobranych strefach. Posiada właściwości: bakteriobójcze, przeciwodleżynowe, zapobiega powstawaniu wad kręgosłupa, a te istniejące pomaga leczyć. Zawarte w łusce gryczanej taniny uniemożliwiają rozwój roztoczy i bakterii w materacu oraz na powierzchni skóry.
  3. Pianka Poliuretanowa  – Wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Materac dodatkowo zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Zrobiono go z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej klasy. Pokrowiec cechują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Użycie takiej ochrony pozytywnie wpływa na materac i wydłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria KIDS

IVO należy do materacy z serii KIDS, którą stworzono z troską o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a przy tym zapewnia niczym nie zmącony oraz wygodny sen jak również właściwą jakość odpoczynku.

Parametry techniczne:

Wysokość 9 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Naturalna łuska gryczana 1 cm, pianka T25 7 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H2
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
  • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
  • Zobacz inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac z Gryki dla Dziecka IVO Care”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: