SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Termoplastyczny dla Dziecka ELLEN

272 512 

Price in the last 30 days is the same as current

Opis

Materac termoplastyczny dla dziecka ELLEN

Prezentowany na zdjęciu obok materac termoplastyczny dla dziecka ELLEN to wysokiej klasy przedmiot wyprodukowany z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór prawidłowego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że wpływa on na poziom i klasę wypoczynku. Dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i relaksujący. Solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac termoplastyczny dla dziecka

Opis i zastosowanie

Materac termoplastyczny ELLEN zrobiono z pianki poliuretanowej T25. Jest on wytrzymały na wgniecenia czy odkształcenia, a także zapewnia odpowiednią amortyzację ciała. Wykorzystana struktura jest plastyczna i sprężysta, a do tego przepuszczająca powietrze, przez co zapewnia odpowiednią wentylację i podparcie. Użyta pianka termoplastyczna dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu przeciwdziała odleżynom i bólom kręgosłupa. Wskutek takich cech gwarantuje wysoki komfort użytkowania i doskonali klasę snu. Omawiany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka Termoplastyczna VISCO – panika która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtu. Dzięki czemu układa kręgosłup w naturalnej pozycji. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa. Zapobiega odleżynom..
  3. Pianka Poliuretanowa – Wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Materac dodatkowo uzupełniono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższego gatunku. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Użycie takiej ochrony pozytywnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria KIDS

ELLEN jest częścią materacy z linii KIDS, którą stworzono ztroską o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a przy tym gwarantuje niczym nie zmącony i wygodny sen jak również odpowiednią jakość odpoczynku.

Parametry techniczne:

Wysokość 10 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka termoplastyczna VISCO 2 cm, pianka poliuretanowa T25 7 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H2
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
  • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
  • Zobacz inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Termoplastyczny dla Dziecka ELLEN”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: