SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Sprężynowy Dziecięcy GINO

538 648 

Opis

Materac dziecięcy GINO

Przedstawiony na zdjęciu po lewej materac dziecięcy GINO to wysokiej klasy produkt zrobiony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dobór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i komfort wypoczynku. Dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje pozytywnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac dziecięcy

Opis i zastosowanie

Materac dziecięcy GINO został wykonany z komponentów najwyższej jakości. Wykorzystana profilowana pianka wysokoelastyczna HR zbudowana jest z milionów pęcherzyków. Zapewnia to idealne dostosowanie materaca do kształtu ciała. Co więcej użyta przekładka tapicerska odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca. Układ sprężyn bonelowych charakteryzuje się sporą elastycznością, wskutek czego materac jest odpowiedni dla osób w dużym przedziale wagowym. Z pewnością każdy materac bonelowy jest złożony w ok. 130 sprężyn, a do tego zapewnia wewnątrz materaca właściwą cyrkulację powietrza. Wskutek takich cech gwarantuje wysoki komfort użytkowania i polepsza klasę snu.

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Profilowana Pianka Wysoko-Elastyczna HR N2538 – Profilowana powierzchnia dzieli materac na 7 stref, zapewniając idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała. Pianka wysoko-elastyczna N2538 charakteryzuje się zwiększoną elastycznością, która znacznie podnosi komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Materiał ten wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na odkształcenia.
 3. Przekładka Tapicerska – oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję.
 4. Sprężyny Bonellowe – Wykonane z wysokiej jakości drutu o podwyższonej żywotności. Zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza – podczas każdego ruchu powietrze zostaje „wpompowane” do środka. Charakteryzują się tym, że im mocniejszy nacisk, tym większy opór stawia powierzchnia sprężyn. Jeśli nacisk jest niewielki, sprężyna bonellowa stawia stosunkowo mały opór.
 5. Przekładka Tapicerska – oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję.
Materac lateksowo kokosowy

Pokrowiec antyalergiczny

Materac co więcej wyposażono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Zrobiono go z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższego gatunku. Pokrowiec charakteryzują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Seria KIDS

GINO należy do materacy z serii KIDS, którą stworzono zmyślą o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a do tego zapewnia niczym nie zmącony oraz komfortowy sen jak również właściwą jakość odpoczynku.

KIDS

Parametry techniczne:

Wysokość 13 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Profilowana pianka HR 2 cm, przekładka tapicerska, sprężyny bonelowe 10 cm, przekładka tapicerska
Materac dwustronny Nie
Twardość H2
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
 • Zobacz inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Sprężynowy Dziecięcy GINO”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: