SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Piankowy dla Dziecka 7 Stref SEVI

462 659 

Opis

Materac do łóżek dziecięcych SEVI

Prezentowany na zdjęciu po lewej materac do łóżek dziecięcych SEVI to wysokiej klasy przedmiot zrobiony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dobór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na jakość i klasę wypoczynku. Dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac do łóżek dziecięcych

Opis i zastosowanie

Materac do łóżek dziecięcych SEVI zrobiono z pianki poliuretanowej T25. Użyta pianka termoplastyczna dopasowuje się do zarysu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu zapobiega odleżynom i bólom kręgosłupa. Dodatkowo zastosowana pianka HR o zwiększonej gęstości o wiele szybciej odzyskuje swój pierwotny kształt. Dzięki temu lepiej reaguje na ruch ciała a także charakteryzuje się znakomitą wentylacją. Wskutek takich cech gwarantuje wysoki komfort użytkowania i polepsza klasę snu. Przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Pianka Termoplastyczna VISCO – panika która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtu. Dzięki czemu układa kręgosłup w naturalnej pozycji. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa. Zapobiega odleżynom.
 3. Wysoko elastyczna pianka poliuretanowa HR  – Profilowana powierzchnia dzieli materac na 7 stref, zapewniając idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała.
 4. Pianka poliuretanowa HR – Zbudowana z milionów pęcherzyków, zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała, pozostając przy tym niezwykle lekką. Porowata struktura, materiału zapewnia cyrkulację powietrza, co uniemożliwia rozwój grzybów i pleśni.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Materac co ważniejsze wyposażono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Zrobiono go z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższego gatunku. Pokrowiec znamionują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony gwarantuje właściwy ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Użycie takiej ochrony pozytywnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria KIDS

SEVI jest częścią materacy z linii KIDS, która została zrobiona zmyślą o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a dodatkowo zapewnia niczym nie zmącony oraz komfortowy sen jak również właściwą jakość odpoczynku.

Parametry techniczne:

Wysokość 15 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka termoplastyczna VISCO 2 cm, pianka poliuretanowa HR 6 cm, pianka T25 2 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H2/H3
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
 • Zobacz inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Piankowy dla Dziecka 7 Stref SEVI”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: