SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Lateksowy dla Dziecka IVO Classic

292 583 

Price in the last 30 days is the same as current

Opis

Materac lateksowy dla dziecka IVO Classic

Przedstawiony na zdjęciu obok materac lateksowy dla dziecka IVO Classic to wysokiej jakości produkt wyprodukowany z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Z pewnością dobór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na poziom i komfort wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Co więcej solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa prawidłowej pracy w codziennym życiu. Przede wszystkim wysypianie się oddziałuje korzystnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac lateksowy dla dziecka

Opis i zastosowanie

Materac lateksowy dla dziecka IVO Classic wykonano z pianki poliuretanowej T25, cechującej się niezwykłą sprężystością i elastycznością, odporną na wgniecenia i odkształcenia. Kolejnym komponentem, z którego składa się materac jest lateks. Przez jego wykorzystanie materac zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała i ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Z pewnością wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Budowa materaca:

  1. POKROWIEC – Premium Jearsy – wykonany z materiałów antalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. LATEKS – posiada szerokie właściwości antyalergicznych, dzięki czemu ogranicza rozwój pleśni, roztoczy i grzybów. Lateks cechuje się wysoką elastycznością. Materiał bardzo wytrzymały i odporny na zużycie, dzięki czemu może być użytkowany przez wiele lat Warstwa perforowanego lateksu odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia sprawną wentylację podczas snu. Za każdym razem gdy się obracasz lub przesuwasz, warstwa lateksu ulega ściskaniu i rozprężaniu, w wyniku czego kanaliki wewnętrzne transportują powietrze dzięki czemu zapobiega poceniu się i rozwojowi grzybów.
  3. PIANKA POLIURETANOWA – Wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria KIDS

IVO Classic należy do materacy z gamy KIDS, która została stworzona zmyślą o najmniejszych. Jest nieszkodliwa dla dzieci, a dodatkowo gwarantuje spokojny i komfortowy sen jak również odpowiednią jakość odpoczynku.

Parametry techniczne:

Wysokość 9 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka T25 7 cm, lateks 1,5 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H2
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
  • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
  • Zobacz inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Lateksowy dla Dziecka IVO Classic”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: