SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac do Łóżeczka Dziecięcego Profilowany NOVA

593 699 

Opis

Materac do łóżeczka dziecięcego NOVA

Prezentowany na zdjęciu po lewej materac do łóżeczka dziecięcego NOVA to wysokiej klasy produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że wpływa on na poziom i klasę wypoczynku. Dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i odprężający. Solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje korzystnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac do łóżeczka dziecięcego

Opis i zastosowanie

Materac do łóżeczka dziecięcego NOVA wykonano z materiałów najwyższej klasy. Pianka poliuretanowa T25 charakteryzuje się ponadprzeciętną sprężystością i odpornością na odkształcenia. Użyta profilowana pianka wysokoelastyczna HR zbudowana jest z milionów pęcherzyków. Zapewnia to doskonałe dostosowanie materaca do profilu ciała. Zastosowana przekładka tapicerska odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a dodatkowo wydłuża wytrzymałość materaca. Układ sprężyn bonelowych cechuje się wysoką elastycznością, przez co materac jest właściwy dla osób w dużym przedziale wagowym. Każdy materac bonelowy jest złożony w ok. 130 sprężyn, a dodatkowo zapewnia wewnątrz materaca właściwą cyrkulację powietrza. Materac jest jednostronny.

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Wysoko elastyczna pianka profilowana – Profilowana powierzchnia dzieli materac na 7 stref, zapewniając idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała.
 3. Pianka poliuretanowa HR 2 cm – Zbudowana z milionów pęcherzyków, zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała, pozostając przy tym niezwykle lekką. Porowata struktura, materiału zapewnia cyrkulację powietrza, co uniemożliwia rozwój grzybów i pleśni.
 4. Przekładka Tapicerska – oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję.
 5. Sprężyny Bonellowe – Wykonane z wysokiej jakości drutu o podwyższonej żywotności. Zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza – podczas każdego ruchu powietrze zostaje „wpompowane” do środka. Charakteryzują się tym, że im mocniejszy nacisk, tym większy opór stawia powierzchnia sprężyn. Jeśli nacisk jest niewielki, sprężyna bonellowa stawia stosunkowo mały opór.
 6. Przekładka Tapicerska – oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Co więcej materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria KIDS

NOVA należy do materacy z serii KIDS, którą stworzono zmyślą o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a dodatkowo gwarantuje niczym nie zmącony i wygodny sen jak również właściwą jakość odpoczynku.

Parametry techniczne:

Wysokość 15 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka profilowana HR 2 cm, pianka T25 2 cm, przekładka tapicerska, sprężyny bonelowe 10 cm, przekładka tapicerska
Materac dwustronny Nie
Twardość H2
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
 • Zobacz inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac do Łóżeczka Dziecięcego Profilowany NOVA”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: