Fotel pikowany do gabinetu SOFIA

1 135 2 035 

 • Darmowa dostawa
 • Czas realizacji: 4-6 tygodni. Sprawdź szczegóły. 
 • Przy zakupie prosimy o podanie rodzaju tkaniny oraz jej numeru.
SKU: CLA-008 Kategorie: ,

Opis

Fotel pikowany do gabinetu SOFIA

Niewątpliwie zastosowanie pikowania we wszelkiego rodzaju meblach to bardzo stylowe i eleganckie rozwiązanie, które jednocześnie jest ponadczasowe. Prezentowany fotel tapicerowany SOFIA jest zatem doskonałą inwestycją na pokolenia, ponieważ dzięki swojej uniwersalności i najwyższej jakości wykończenia będzie służył przez długie lata, jak również nie będzie też tracił na aktualności.

Klasyczny fotel pikowany

Uniwersalny design, solidne wykonanie i komfort na najwyższym poziomie to cechy charakterystyczne oferowanego fotela tapicerowanego SOFIA. Dodatkowo niewątpliwą zaletą mebla jest dostępność w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Pozwala to na swobodne dopasowanie do każdego wnętrza i potrzeb. Co więcej nogi wykonane są z drewna dębowego, co gwarantuje doskonałą trwałość, co z kolei daje użytkownikowi wieloletnią satysfakcję. Z pewnością meble idealnie wpasują się we wnętrza w eleganckim stylu glamour, art deco, a nawet industrialnym. Bez wątpienia najlepiej prezentuje się w salonach, gabinetach i biurach. To z pewnością nie tylko elegancki dodatek do pokoju, ale co najważniejsze – wygodne miejsce do wypoczynku.

Wymiary

Wysokość / Wysokość siedziska 90 cm / 50 cm
Szerokość 62 cm
Głębokość 69 cm

Informacje dodatkowe:

 1. Dwuletnia gwarancja.
 2. Wszystkie wymiary krzesła podane są z tolerancją +/- 1 cm.
 3. Krzesła przeznaczone są wyłącznie do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Należy chronić je przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz stawiać w odległości nie mniejszej niż 1 m od źródeł ciepła m.in. grzejników czy kominków.
 4. Do codziennej pielęgnacji wystarczy lekko wilgotna szmatka, w przypadku plam i zabrudzeń czyścić środkami wyłącznie do tego przeznaczonymi.

Dostępne tkaniny:

 • Grupa I: Preston, Cover, Arte, Monolith
 • Grupa II: PU Vintage, Crush, Board, Grande, Icon, Mizar, Piano, Solar, Marisa, Modello
 • Grupa III: Jazz, Matrix, Adore, Bourbon, Dazza
 • Grupa IV: Facet, Mine IV, Delicato
 • Grupa V: Toledo
 • Grupa: VI: Vintage, BW

Informacje dodatkowe

Tkanina

Grupa I, Grupa II, Grupa III, Grupa IV, Grupa V, Grupa VI

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Fotel pikowany do gabinetu SOFIA”
Close