Fotel obrotowy do pokoju NOEMI

2 689 3 929 

 • Darmowa dostawa
 • Czas realizacji: 4-6 tygodni. Sprawdź szczegóły. 
 • Przy zakupie prosimy o podanie rodzaju tkaniny oraz jej numeru.
SKU: CLA-075 Kategoria:

Opis

Fotel obrotowy do pokoju NOEMI.

Wygodny, innowacyjny oraz praktyczny- te słowa idealnie opisują prezentowany obrotowy fotel do pokoju NOEMI. Mebel jest ponadczasowy oraz uniwersalny, ponieważ posiada połączenie doskonałego wykonania, oraz idealnego podejścia do najdrobniejszych szczegółów. Co więcej, dodatkowym atutem jest obracanie mebla, co sprawia że jest to fotel który z pewnością ułatwi komfort wypoczynku. Dzięki czemu, mebel również nada się do gabinetów, ponieważ idealnie wpasuje się do wykonywania czynności biurowych. W ofercie posiadamy pasujący podnóżek do fotela, który zapewnia jeszcze lepszy komfort wypoczynku.

Wymiary:

Wysokość 81 cm
Szerokość 51,5 cm
Głębokość 62 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Wyjątkowość oraz wygoda- Fotel obrotowy do pokoju NOEMI.

Oferowany fotel obrotowy do pokoju NOEMI to zdecydowanie mebel, obok którego z pewnością ciężko przejść obojętnie. Po pierwsze, zwraca uwagę pięknym kształtem o zaokrąglonym charakterze. Dzięki miękkiemu tapicerowanemu oparciu oraz siedzisku niezawodnie gwarantują najwyższą wygodę wypoczynku. Co jest jeszcze bardzo istotne, iż oparcie jest poszerzone o delikatne, wygodne podłokietniki, co podnosi komfort użytkowania na jeszcze wyższy poziom. Fotel dzięki swoimi wszystkimi atutami, z pewnością sprawdzi się w wielu aranżacjach w salonie, sypialni, gabinecie oraz wszelkiego rodzaju przestrzeniach komercyjnych. Dodatkowo fotel dzięki swojej szerokiej oraz obszernej bazie tkanin, możesz z łatwością stworzyć idealne pomieszczenie, ale również dopasować mebel pod swoją obecną aranżacje.

Informacje dodatkowe:

 1. Dwuletnia gwarancja.
 2. Wszystkie wymiary krzesła podane są z tolerancją +/- 1 cm.
 3. Krzesła przeznaczone są wyłącznie do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Należy chronić je przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz stawiać w odległości nie mniejszej niż 1 m od źródeł ciepła m.in. grzejników czy kominków.
 4. Do codziennej pielęgnacji wystarczy lekko wilgotna szmatka, w przypadku plam i zabrudzeń czyścić środkami wyłącznie do tego przeznaczonymi.

Dostępne tkaniny:

 • Grupa I: Preston, Cover, Arte, Monolith
 • Grupa II: PU Vintage, Crush, Board, Grande, Icon, Mizar, Piano, Solar, Marisa, Modello
 • Grupa III: Jazz, Matrix, Adore, Bourbon, Dazza
 • GrupaIV: Facet, Mine IV, Delicato
 • Grupa V: Toledo
 • Grupa: VI: Vintage, BW

Informacje dodatkowe

Tkanina

Grupa I, Grupa II, Grupa III, Grupa IV, Grupa V, Grupa VI

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Fotel obrotowy do pokoju NOEMI”
Close