Klasyczna Komoda Drewniana ROMA

3 680 7 776 

SKU: MBK-LO02 Category:
Wyczyść

Klasyczna Komoda Drewniana ROMA

Przede wszystkim oferowana klasyczna komoda drewniana ROMA w szlachetnym kolonialnym stylu pozwoli stworzyć niepowtarzalne wnętrze jadalni lub salonu. Cała konstrukcja może być wykonana z litego drewna brzozowego lub dębowego, które jest bardzo trwałe. Co więcej posiada pojemne szuflady to wszystko czego potrzeba do praktycznego przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.
Ponadto prezentowaną komodę zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących pomysłu na estetyczny i przemyślany system przechowywania. Taka propozycja z pewnością przekona do siebie entuzjastów mebli pięknych w swej prostocie, a zarazem z designerskimi elementami dodającymi stylu całości bryły.
Klasyczna Komoda Drewniana ROMA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Co najważniejsze kolekcja ROMA charakteryzuje się elegancją stylu kolonialnego i niebywała funkcjonalnością, która zachwyci wszystkich wymagających klientów. Modele z tej serii to idealna propozycja dla tych, którzy pomimo zmieniających się trendów, wciąż pozostają pod urokiem klasycznych aranżacji. Co więcej dana seria obejmuje elementy wyposażenia salonu i jadalni, pozwalające na kompletne umeblowanie wymienionych pomieszczeń.

Zaprezentowane produkty wykonano z wysokiej jakości surowców naturalnych, dzięki czemu są unikatowe i niepowtarzalne oraz przetrwają wiele lat. Przede wszystkim wszelkiego rodzaju sęki, ubytki po sękach czy też miejscowe nierówności nie stanowią o wadzie produktu, lecz są nieodzownymi elementami mebli drewnianych i nadają im niepowtarzalnego charakteru.

Klasyczna Komoda Drewniana aranżacja ROMA

Wymiary

Szerokość 134 cm
Wysokość 83cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje

– możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata),

– wyżłobienia boczne moga być w kolorze mebla lub czarne (przy kolorze Biały, Popiel, Ecru – brak możliwości czarnego wyżłobienia bocznego)

– dostępna wersja z drzwiczkami po lewej i prawej stronie (inna cena)

    • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Klasyczna Komoda Drewniana ROMA”

Również może Ci się spodobać