SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Poduszka z pianki termoplastycznej BLANCA

63 

Poduszka piankowa z innowacyjnym wypełnieniem w postaci granulatu VISCO zapewnia komfortowy i spokojny sen. Jest to doskonały produkt niemal dla każdego.

SKU: FDM-147 Kategorie: ,

Opis

Poduszka, która dopasuje się do Ciebie

Dobra poduszka jest ważnym elementem wyposażenia każdej sypialni. Poduszka z pianki termoplastycznej OLIVIA, która znajduje się wśród naszych produktów idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Przede wszystkim, jest to niezwykle wygodna poduszka, z wkładem ze specjalnej pianki termoplastycznej w postaci granulatu, który reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała, dopasowując do niego swój kształt. Pianka VISCO gwarantuje, że gotowy produkt jest wytrzymały na wszelkiego rodzaju zgniecenia i odkształcenia.

Typy poduszek – jaką wybrać dla siebie?

Zdrowy i nieprzerwany sen jest zależny od wielu czynników. Przeważnie dużo energii wkładamy w dobór odpowiedniego materaca, zapominając, że poduszka również jest elementem, który pełni niezwykle ważną rolę. Wybierając nieprawidłową poduszkę wpływamy negatywnie na ułożenie kręgosłupa w trakcie snu. Warto więc postawić na dobry produkt, aby nie wstawać rano z bólem, zdrętwieniem karku.
Zapewnisz sobie komfortowy odpoczynek, jeżeli odcinek szyjny, spoczywając na poduszce, nie będzie zbyt uniesiony, wygięty do tyłu lub w bok. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa w trakcie snu wspomaga regenerację i zwiększa poziom wypoczynku przynosząc relaks całego organizmu.

Poduszka z pianki termoplastycznej OLIVIA a pozycja snu

Istotnym aspektem podczas snu jest ułożenie ciała. Kark powinien tworzyć z resztą kręgosłupa linię prostą. Dlatego, poduszka nie może być ani za wysoka, ani za niska.

  • Jeżeli najczęściej śpisz na brzuchu, najlepsza będzie poduszka bardzo płaska i miękka.
  • Dla osób śpiących na boku najbardziej wygodne będą poduszki wysokie i twarde. Najlepiej jeśli przestrzeń między uchem a barkiem wypełni się całkowicie.
  • Umiarkowanie twarda i średnio wysoka przysłuży się tym, którzy preferują spanie na plecach. Ważne, żeby poduszka nie wypychała zbytnio głowy do przodu.

Dobrze dobrana poduszka ma optymalną wielkości. Za duża, nie będzie odpowiednim podparciem dla kręgosłupa, ponieważ zwykle kładziemy na niej także łopatki i ramiona.

Postaw na profilaktykę

Często potrzebujemy idealnego podparcia szyjnego odcinka kręgosłupa, dlatego wskazane jest wybrać poduszkę profilowaną (ergonomiczną, anatomiczną, ortopedyczną), która dodatkowo przynosi ulgę w wielu dolegliwościach jak np.: bóle głowy, pleców czy nawet chrapanie.

Zdrowy kręgosłup, to podstawa do prawidłowego funkcjonowania, dlatego wielu klientów z pewnością doceni właściwości poduszek ortopedycznych. Takiego typu produkty przeznaczone są prawie dla każdego, nielicznym wyjątkiem są dzieci do drugiego roku życia, oraz osoby które muszą nosić kołnierz ortopedyczny.

Informacje dodatkowe:

  • Rozmiar 50 x 70 cm.
  • Poduszka termoplastyczna.
  • Gwarancja producenta 2 lata gwarancji.
  • Zobacz wszystkie poduszki.
Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Poduszka z pianki termoplastycznej BLANCA”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: