Poduszka Termoplastyczna do Spania MARY

135 

SKU: FDM-098 Kategorie: ,

Opis

Poduszka termoplastyczna MARY

Niesamowita poduszka termoplastyczna MARY w całości wykonana z pianki VISCO. Jest to wyjątkowy materiał, który dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury, dzięki czemu zapewnia właściwą pozycję i oparcie, dlatego też jest odpowiednia dla osób, które zmagają się z bólami kręgosłupa. Przez swoje właściwości i odpowiednie podparcie głowy i szyi gwarantuje wysoki komfort snu i zapobiega dyskomfortowi związanemu z długim leżeniem w jednej pozycji.

Poduszka pod kark

Zalety poduszki

  • Wykonana z materiałów antyalergicznych
  • Uniwersalne rozmiary
  • Właściwości ortopedyczne
  • Zapinany na zamek błyskawiczny, zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce
Poduszka termoplastyczna Fiore

Typy poduszek – jaką wybrać dla siebie?

Zdrowy i nieprzerwany sen zależy od różnych czynników. Przeważnie sporo uwagi wkładamy w dobór odpowiedniego materaca, zapominając, że poduszka także jest elementem, który ma ogromne znaczenie. Wybór nieprawidłowej poduszki wpływa negatywnie na ułożenie kręgosłupa w czasie snu. Warto więc postawić na dobry produkt, aby nie wstawać rano z bólem, sztywnością karku.
Zapewnisz sobie komfortowy odpoczynek, jeśli odcinek szyjny, opierając się na poduszce, nie będzie nadmiernie uniesiony, wygięty w bok lub do tyłu. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa w trakcie snu wspiera regenerację i zwiększa poziom wypoczynku przynosząc relaks całego organizmu.

Dodatkowe informacje

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Poduszka Termoplastyczna do Spania MARY”
Close