SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Poduszka piankowa do spania MELANIE LIGHT

93 

SKU: FDM-101 Kategorie: ,

Opis

Poduszka piankowa MELANIE LIGHT

Świetna poduszka piankowa MELANIE LIGHT wykonana z wysokogatunkowych komponentów. Pianka poliuretanowa, która cechuje się wysoką odpornością na wgniecenia i odkształcenia zapewnia także właściwą amortyzację ciała, jest elastyczna, sprężysta i posiada przewiewną strukturę. Przez swój ergonomiczny kształt gwarantują naturalną pozycję i właściwe podparcie, co znacząco wpływa na komfort i wygodę snu.

Poduszka piankowa FLora Light

Poduszka piankowa MELANIE LIGHT a pozycja spania

Ważnym aspektem podczas snu jest pozycja w jakiej śpimy. Kark powinien tworzyć z resztą kręgosłupa linię prostą. W związku z tym, poduszka nie może być ani za wysoka, ani za niska.

  • Jeśli na ogół sypiasz na brzuchu, najlepsza będzie poduszka bardzo płaska i miękka.
  • Dla osób zasypiających na boku najwygodniejsze będą poduszki twarde i wysokie. Najlepiej jeśli przestrzeń między uchem a barkiem zostanie wypełniona.
  • Średnio twarda i średnio wysoka przysłuży się tym, którzy lubią spać na plecach. Ważne, żeby poduszka nie wypychała za bardzo głowy do przodu.

Dobrze dobrana poduszka powinna być optymalnej wielkości. Zbyt duża, nie będzie właściwym podparciem dla kręgosłupa, ponieważ zwykle kładziemy na niej również łopatki i ramiona.

Rodzaje poduszek – jaką wybrać dla siebie?

Zdrowy i spokojny sen zależy od wielu czynników. Na ogół sporo energii wkładamy w dobór odpowiedniego materaca, zapominając, że poduszka także jest elementem, który ma ogromne znaczenie. Nieprawidłowy wybór poduszki oddziałuje negatywnie na ułożenie kręgosłupa w czasie snu. Warto więc zainwestować w dobry produkt, by nie wstawać rano z bólem, zdrętwieniem karku.
Zagwarantujesz sobie wygodny odpoczynek, jeżeli odcinek szyjny, spoczywając na poduszce, nie będzie nadmiernie uniesiony, wygięty do tyłu lub w bok. Odpowiednie ułożenie kręgosłupa podczas snu wspiera regenerację i zwiększa poziom wypoczynku przynosząc relaks całego organizmu.

Informacje dodatkowe

  • Rozmiar: 50 x 33 x 11 cm.
  • Właściwości ortopedyczne gwarantują odpowiednie podparcie głowy wraz z szyją.
  • Pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny, zdejmowany, który można prać w pralce.
  • Poduszka doskonała dla osób, które lubią spać na boku lub plecach.
  • Poduszka profilowana z pianki poliuretanowej.
  • 3 lata gwarancji.
Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Poduszka piankowa do spania MELANIE LIGHT”
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: