SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Nawierzchniowy Pianka VISCO

283 927 

SKU: FDM-167 Kategoria:

Opis

Materac Nawierzchniowy Pianka VISCO

Materac Nawierzchniowy Pianka VISCO to produkt, który umożliwi odnowę Twojego wysłużonego materaca, starej kanapy czy tapczanu. Nakładka na materac VISCO przynosi niewyobrażalny komfort użytkowania, stanowiąc idealne rozwiązanie dla materaców, które straciły swoją pierwotną sprężystość i wygodę. Co więcej, dzięki swojej lekkości oraz możliwości zrolowania, nakładka jest łatwa do przechowywania i nie zajmuje wiele miejsca.

Materac Nawierzchniowy z pianką wnętrze

Pianka VISCO - Materiał, Który Dopasowuje Się do Ciebie

Pianka VISCO, z której wykonana jest nakładka, to niezwykle miękki i przyjemny materiał, który jest często wykorzystywany przy produkcji materaców. Najważniejszą cechą tej pianki jest idealne dopasowanie się do sylwetki użytkownika pod wpływem obciążenia i temperatury, co zapewnia najwyższy komfort snu. Pianka VISCO dba o zdrowe, równomierne podparcie ciała, pomaga łagodzić bóle kręgosłupa oraz wspomaga krążenie krwi. Dodatkowo utrzymuje stałą temperaturę ciała, co jest zaletą o każdej porze roku.

Parametry Techniczne

 

Rozmiar80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200, 200/200
Wysokość2 cm/ 4 cm/ 8 cm
Pianka VISCO termoplastyczna2 cm/ 4 cm/ 8 cm
TwardośćH2
PokrowiecTak, zdejmowany

Pokrowiec Materaca

Pokrowiec Premium użyty w naszym materacu nawierzchniowym jest pikowaną dzianiną, niezwykle miękką i miłą w dotyku. Ułatwia utrzymanie nakładki w czystości, gdyż dzięki zamkowi błyskawicznemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Dodatkowo, pokrowiec posiada właściwości antyalergiczne i jest delikatny dla skóry. Jest też trwały i nie przepuszcza zanieczyszczeń do wnętrza materaca.

Dodatkowe informacje:

  • Materiały użyte do produkcji, takie jak pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Tolerancja na szerokość i długość materaca wynosi +/- 2%, a dla jego wysokości +/- 1 cm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, lecz zachowują swoje właściwości.
  • Gwarancja producenta na Materac Nawierzchniowy Pianka VISCO wynosi 2 lata.

Informacje dodatkowe

Grubość

2, 4, 8

Rozmiar

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Nawierzchniowy Pianka VISCO”
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: