SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Drewniana Szafka Nocna na Nóżkach MOLA

675 1 316 

Price in the last 30 days is the same as current

Czas realizacji ok. 4-6 tygodni. Sprawdź szczegóły.
SKU: MBK-B2492-L/P Kategoria: Tag:

Opis

Drewniana Szafka Nocna na Nóżkach MOLA

Prezentowana Drewniana Szafka Nocna na Nóżkach MOLA to solidny mebel, który można polecić wszystkim osobom stawiającym na klasyczny, tradycyjny wystrój wnętrz swojej sypialni. Posiada on szufladę oraz drzwiczki, dzięki czemu zapewnia wiele miejsca do przechowywania. Ponadto jest to mebel przede wszystkim funkcjonalny i estetyczny. Dodatkowo bryła szafki nocnej wspiera się na stabilnych nogach, które dzięki odpowiedniej wysokości są praktyczne – bez problemu można wyczyścić pod szafką podłogę, a ponadto mebel ten prezentuje się lekko.

Szafka wykonana może być zarówno z  litego drewna brzozowego jak i dębowego. Co więcej wysoka jakość użytych surowców jest gwarancją trwałości i długotrwałego użytkowania mebla. Na praktycznej szafce nocnej można w każdej chwili odłożyć książkę czy telefon kiedy zachce nam się spać.

Drewniana Szafka Nocna na Nóżkach MOLA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Przede wszystkim kolekcja MOLA stanowi eleganckie i praktyczne rozwiązanie do wielu wnętrz.  Co więcej meble z tej kolekcji wykonane mogą być zarówno z litego drewna brzozowego jak i dębowego z widoczną strukturą, co stanowi niewątpliwy atut. Dodatkowo cecha ta sprawia, że nie ma dwóch takich samych mebli. Każdy mebel wykonany z litego drewna jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Meble z tej kolekcji w pełni inspirowane są tradycją i naturą. To co odróżnia te meble to przede wszystkim perfekcyjna jakość wykończenia oraz niebanalny design. Solidne wykonanie i masywna konstrukcja dają gwarancję, że meble te posłużą kolejnym pokoleniom przez długie lata.

Meble drewniane białe do sypialni

Wymiary

Szerokość 45 cm
Wysokość 70 cm
Głębokość 40 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.

Informacje dodatkowe

Waga 130 kg
Drewno

Brzoza, Dąb

Strona

Lewa, Prawa

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Drewniana Szafka Nocna na Nóżkach MOLA”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: