Materac kieszeniowy do łóżka NARNI

1 230 2 355 

Wyczyść

Materac kieszeniowy do łóżka NARNI

Materac kieszeniowy do łóżka

Prezentowany na zdjęciu obok materac kieszeniowy do łóżka NARNI to wysokiej klasy produkt zrobiony z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dobór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że oddziałuje on na poziom i komfort wypoczynku. Dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje korzystnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Opis i zastosowanie

Materac kieszeniowy do łóżka NARNI wyprodukowano z pianki poliuretanowej T25. Zastosowana pianka termoplastyczna dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu zapobiega odleżynom oraz bólom kręgosłupa. Dodatkowo wykorzystany wkład kokosowy w 100% ekologiczny zapewnia niczym niezmącony sen. Jego cechy antyalergiczne zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy. Oprócz tego jest elastyczny i sprężysty, odporny na odkształcenia czy wilgoć. System kieszeniowy NANO HARD składa się z siedmiu sektorów twardości. Są one stworzone ze sprężyn znajdujących się w oddzielnych otulinach z niesamowicie elastycznego materiału. Sprężyny wyprodukowano techniką podwójnego hartowania przez co ich żywotność jest dłuższa nawet o 30 lat. Kolejnym komponentem, z którego składa się materac jest lateks. Przez jego wykorzystanie materac ponownie zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała i ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pocket nano hard

Antyalergiczny pokrowiec

Materac co ważniejsze zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec cechują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia właściwy ruch powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie wpływa na materac i wydłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria ECCO

NARNI należy do materacy linii ECCO, która została wykonana z myślą o osobach poszukujących najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. Przez użycie nieszkodliwej metody klejenia materacy HOT MELT wyprodukowane przedmioty są zdrowe, bezzapachowe i ekologiczne. Wspomniana technologia jest bezpieczna, ponieważ stosując ją nie używa się wody ani rozpuszczalników czy szkodliwych substancji lotnych.

Parametry techniczne:

Wysokość 23 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka termoplastyczna 2 cm, wkład kokosowy 1 cm, pianka T25 2 cm, przekładka tapicerska, sprężyny kieszeniowe 12 cm, przekładka tapicerska, pianka T25 2 cm, wkład kokosowy 1 cm, lateks 1,5 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H4/H4
Gwarancja producenta 2 lata
Waga 25 kg
Rozmiar

, , , , , , ,

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Ocena

There are no reviews yet.

Be the first to review “Materac kieszeniowy do łóżka NARNI”

Również może Ci się spodobać