Wysoka Witryna z Drewna FOX

3 333 6 907 

SKU: MBK-BK4415 Categories: ,
Wyczyść

Wysoka Witryna z Drewna FOX

Zaprezentowana wysoka witryna z drewna FOX stworzy niepowtarzalne wnętrze jadalni czy też salonu w klasycznym stylu. Dodatkowo bryła ta może zostać wykonana z litego drewna brzozowego lub dębowego, które jest niezwykle trwałe. Witryna posiada dwie pary drzwiczek jedne przeszklone, a drugie nie oraz 3 szuflady idealne na drobne przedmioty.
Co najważniejsze jest to mebel funkcjonalny oraz taki, który zapewni Twojemu wnętrzu wyjątkowy wystrój. Co więcej model posiada dekoracyjne frezy oraz oryginalne metalowe uchwyty dodające uroku całemu meblowi. Witryna utrzymana w stylistyce prowansalskiej spełni wszystkie oczekiwania, a także oczaruje swoją konstrukcją.
Wysoka Witryna z Drewna FOX

Wysoka jakość mebli drewnianych

Wyjątkowo prezentująca się wysoka witryna z drewna brzozowego lub dębowego pochodzi z kolekcji FOX, na którą składają się meble w prowansalskim stylu. Co więcej znaleźć tam można przeróżne meble poczynając od szafki rtv po komody, a kończąc na rożnego rodzaju witrynach. Występują w dwóch kolorach do wyboru. Ponadto drewno brzozowe jak i dębowe z którego mogą być wykonane meble zostało poddane dokładnej selekcji oraz obróbce, dzięki czemu powstałe meble zachwycają pięknem i przede wszystkim doskonałą jakością. Jeśli poszukujesz inspiracji do urządzenia przestrzeni salonowej, to meble pochodzące z kolekcji drewnianych mebli do salonu FOX będą strzał w dziesiątkę.

Wysoka Witryna z Drewna aranżacja FOX

Wymiary

Szerokość 110 cm
Wysokość 199 cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje – możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata).
  • Dostępne również meble w wersji olejowanej lub woskowanej (dodatkowa opłata).
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wysoka Witryna z Drewna FOX”

Również może Ci się spodobać