SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac lateksowy 80×200 LAPIS

2 015 4 250 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Co najważniejsze materac lateksowy 80×200 LAPIS dostępny w wielu rozmiarach materac wykonano z elastycznego i sprężystego lateksu- połączenie lateksu naturalnego z syntetycznym. Ponadto produkt posiada siedem stref twardości, dzięki czemu zapewnia niebywałą wygodę użytkowania poprawiając jakość snu.

SKU: JAN-004 Kategorie: ,

Opis

Materac wyłącznie z lateksu

Co najważniejsze przedstawiony na zdjęciu  materac lateksowy 80×200 LAPIS to wysokiej klasy produkt zrobiony z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Wybór właściwego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że niezaprzeczalnie oddziałuje on na jakość i wygodę snu. Dzięki dobremu materacowi sen staje się w rezultacie niezwykle przyjemny i odprężający, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień. Ponadto zapewnia dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Materac lateksowy 80×200

Dostępny w wielu rozmiarach materac LAPIS wyprodukowano z elastycznego i sprężystego lateksu, który powstaje z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym. Ponadto produkt posiada siedem stref twardości i jest przystosowany do tradycyjnych oraz regulowanych stelaży. Co więcej dzięki takim cechom materac bezsprzecznie zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia jakość snu. Dodatkowo opisywany materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac kieszeniowy 90x200 NEFRYT

Pokrowiec na zamek

Materac został wyposażony w zapinany na zamek błyskawiczny pokrowiec Pixel stworzony z delikatnej i miłej w dotyku dzianiny. Ponadto jest ona jedwabista, nie drabie skóry, a także w rezultacie gwarantuje bezpieczeństwo używania oraz należytą higienę. Dodatkowo Pixel powleczono powłoką Sanitized°, która uniemożliwia rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Co więcej pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie straci on swoich właściwości. Przede wszystkim produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Pixel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect lub Tencel)
Skład lateks 18 cm
Twardość twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Do stelaży materac przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży

Informacje dodatkowe:

  • 15 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect lub Tencel.
  • Materac posiada 7 stref twardości.
  • Produkt przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: