SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac piankowy wysokoelastyczny RUBIN

1 459 3 335 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac piankowy wysokoelastyczny RUBIN dostępny w wielu rozmiarach materac stworzono z wysokoplastycznej pianki ze zwiększoną gęstością i sprężystością. Znakomicie dostosowuje się do kształtu ciała. Ponadto posiada też piankę  termoplastyczną reagującą na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność.

Opis

Materac z pianki

Przedstawiony na zdjęciu obok materac piankowy wysokoelastyczny RUBIN to wysokiego gatunku produkt zrobiony z myślą o spokojnym i odprężającym śnie. Ponadto dobór właściwego materaca jest bardzo ważny, dlatego że wpływa on na rangę i wygodę snu. Dodatkowo przez celny wybór materaca sen w rezultacie jest przyjemny i odprężający.

Materac piankowy wysokoelastyczny

Dostępny w wielu rozmiarach materac RUBIN stworzono z odmiany wysokoelastycznej pianki ze zwiększoną gęstością i sprężystością, dlatego bezsprzecznie znakomicie dostosowuje się do kształtu ciała oraz typu pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Ponadto dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali jakość snu. Przede wszystkim opisywany materac jest dwustronny, dlatego co jakiś czas należy odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłużając w ten sposób jego żywotność.  Z pewnością materac jest przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży.

Materac piankowy 140x200 twardy OPAL

Zdejmowany pokrowiec

Materac został wyposażony dodatkowo w zamykany pokrowiec Spin, który Umożliwia odpowiednie podparcie kręgosłupa i minimalizuje punkty nacisku, natomiast wyszukana konfiguracja subtelnie masuje ciało odpręża. Ponadto tkanina świetnie wchłania wilgoć oraz zapewnia poprawną rotację powietrza, co więcej nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się zarazki. Dodatkowo spin powleczono powłoką Sanitized®, która uniemożliwia rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Co więcej pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie utraci on swoich właściwości. Przede wszystkim produkt jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 22 cm
Pokrowiec Spin, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka termoelastyczna 6 cm,
pianka wysokoelastyczna 16 cm
Twardość miękki / średnio twardy
Materac dwustronny tak
Do stelaży przystosowany do stelaży standardowych i regulowanych

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: