SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac kieszeniowy 120×200 ERIS

1 438 3 103 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac kieszeniowy 120×200 ERIS dostępny w wielu rozmiarach materac wykonany na systemie sprężyn kieszeniowych. Przede wszystkim zapewniających podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Dodatkowo posiada również różnego rodzaju pianki o powiększonej sprężystości i gęstości. Z pewnością dlatego materac doskonale dostosowują się do kształtu ciała.

Opis

Materac ze sprężynami kieszeniowymi

Co najważniejsze widoczny na zdjęciu obok materac kieszeniowy 120×200 ERIS to wysokiego gatunku produkt sporządzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dodatkowo wybór odpowiedniego materaca jest niewątpliwie ważny, ponieważ oddziałuje on na jakość i poziom snu. Ponadto prawidłowy materac zapewnia przyjemny i błogi wypoczynek, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a ponadto jest gwarantem dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Materac kieszeniowy 120×200

Dostępny w wielu rozmiarach materac ERIS stworzono z systemu sprężyn kieszeniowych, który jest złożony ze sprężyn umieszczonych w pojedynczych kieszeniach materiałowych. Z pewnością taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Kolejny komponent to odmiana wysokoelastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości. Co więcej dlatego doskonale dostosowuje się do kształtu ciała oraz najlepszej klasy pianki poliuretanowej, która odznacza się trwałością, odpornością na uszkodzenia i lekkością. Także gatunku pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Ponadto dzięki takim cechom materac gwarantuje wysoki komfort użytkowania i poprawia intensywność snu. Przede wszystkim omawiany materac posiada siedem stref twardości i jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac kieszeniowy 90x200 NEFRYT

Pokrowiec z zamkiem

Materac zaopatrzono w zamykany pokrowiec Tencel zrobiony z delikatnej i miłej w dotyku dzianiny nieszkodliwej dla środowiska. Ponadto materiał doskonale absorbuje wilgoć i zapewnia właściwą rotację powietrza, do tego nie wywołuje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się zarazki. Z pewnością ten cel jest antyalergiczny, bez wysiłku można go zdjąć wyprać w temperaturze do 40°C i używać ponownie. Co więcej pokrowiec posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 24 cm
Pokrowiec Tencel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka wysokoelastyczna 3 cm,
sprężyny kieszeniowe 12cm,
pianka poliuretanowa (obustronnie) 2 cm,
pianka termoelastyczna 3 cm
Twardość twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości

Informacje dodatkowe:

  • 7 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: