SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac z pokrowcem 80×200 OSCAR MAX

631 1 353 

Price in the last 30 days is the same as current

Komfortowy materac z pokrowcem Oscar Max, pokrowiec zdejmowany, zapinany na zamek błyskawiczny z możliwością prania w pralce, materac w wielu rozmiarach.

SKU: FDM-M009-MAX Kategorie: ,

Opis

Materac z pokrowcem antyalergicznym

Prezentowany materac pianka HR OSCAR Max to wysokiej jakości przedmiot stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Warto pamiętać, że wybór prawidłowego materaca jest niesamowicie ważny, ponieważ oddziałuje on bezpośrednio na jakość naszego odpoczynku. Nocny wypoczynek bowiem to fundament prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac piankowy ryflowany

Materac pianka HR

Przede wszystkim, materac z pokrowcem stworzono z pianki HR o zwiększonej gęstości, która szybko odzyskuje swój pierwotny kształt. Dzięki temu, lepiej reaguje na zmiany układu ciała przez co jest idealnym modelem dla dwóch osób. Charakteryzuje się także znakomitą wentylacją, dzięki specjalnemu systemowi kanalików AIR Clima. Zapobiega to nadmiernemu poceniu się i przegrzewaniu.

Miękki Materac Piankowy

Produkt dla alergików

Przede wszystkim materac posiada pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D wykonany z poliestru. Jest to certyfikowany materiał antyalergiczny najwyższej klasy, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia. Pokrowiec cechuje się niesamowitą świeżością i miękkością wykonania. Jest delikatny w dotyku, a dzięki swojej budowie gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza. Dodatkowo, mocny pokrowiec zabezpiecza materac piankowy do sypialni Angel i tym samym przedłuża jego żywotność. Jego dodatkowym atutem jest zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron, który umożliwia łatwe zdejmowanie. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C.

Materac piankowy ryflowany

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec Premium Jersey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka HR – pianka o zwiększonej gęstości dużo sprawniej odzyskuje swój pierwotny kształt.
materac piankowy H2

Parametry techniczne:

Wysokość: 21 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: pianka wysoko elastyczna HR 20 cm | Materac dwustronny: Tak | Twardość: H4/H4 | Produkt: polski

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Dodatkowe informacje:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm wysyłamy bez rolowania.
  • Nie zalecamy przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych najlepsza odległość między listwami to 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Co najważniejsze, kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Materac pianka HR – jak rozpakować?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac z pokrowcem 80×200 OSCAR MAX”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: