SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac wysoko elastyczny twardy DALIA

1 078 1 902 

Wygodny materac wysoko elastyczny twardy Hybrid o twardości H4, posiada zapinany na zamek pokrowiec, który można prać w pralce, dostępny w wielu rozmiarach.

SKU: FDM-128 Kategorie: ,

Opis

Materac wysoko elastyczny twardy DALIA

Przede wszystkim materac wysoko elastyczny twardy DALIA stworzono z profilowanej pianki siedmiostrefowej o wyższej sztywności i wytrzymałości. Do tego pianka nadaje sprężystości co świetnie wpływa na podtrzymanie ciała. Co więcej materac szybciej odzyskuje swój kształt i wyśmienicie przepuszcza powietrze. Ponadto produkt jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Z pewnością wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka profilowana – sprężysta pianka z 7 strefami szybciej odzyskuje swój kształt i perfekcyjnie przepuszcza powietrze.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Antyalergiczny pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Parametry techniczne:

Wysokość: 21 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: pianka profilowana wysoko elastyczna | Materac dwustronny: tak | Twardość: H4/H4 | Produkt: polski

DODATKOWE INFORMACJE

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji +/- 2% na szerokości i długości oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
  • Zobacz również inne materace z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac wysoko elastyczny twardy DALIA”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: