SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Piankowy Ryflowany Twardy OSCAR

507 953 

Price in the last 30 days is the same as current

Przede wszystkim OSCAR to piankowy materac H3, czyli średnio twardy, idealny dla użytkowników z waga powyżej 70 kg. Ponadto, jest to polski produkt wykonany z komponentów wysokiej jakości.

SKU: FDM-009 Kategorie: ,

Opis

Piankowy materac H3

Demonstrowany na zdjęciu materac piankowy ryflowany to wysokiej jakości produkt polski zrobiony z myślą o wygodnym, komfortowym i spokojnym śnie. Przede wszystkim, dopasowanie odpowiedniego materaca jest bardzo ważne, ponieważ wpływa bezpośrednio na to jak wyspani wstaniemy następnego dnia. Co ważne, idealnie dobrany do wagi materac to gwarancja głębokiego i spokojnego snu. Zainwestuj w odpowiedni materac i zacznij się wysypiać!

Materac piankowy ryflowany

Opis i właściwości

Co najważniejsze materac piankowy ryflowany OSCAR stworzono z bardzo odpornej pianki HR wspartej technologią AIR Clima. Jej sprężysta i elastyczna struktura o zwiększonej gęstości gwarantuje komfort spania. Wspaniale dopasowuje się do sylwetki, dzięki siedmiu strefom komfortu. Ponadto, specjalistyczne kanaliki wspomagają ruch powietrza, co wpływa na jakość wypoczynku i przedłuża żywotność materaca. Dodatkową zaletą takiej technologii jest to, że osoba śpiąca nie poci się. Warto zaznaczyć też, że przedstawiony materac jest dwustronny, wykonany z komponentów wysokiej jakości.

Materac piankowy ryflowany

Pokrowiec wysokiej jakości

Co najważniejsze, materac posiada pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D wykonany z poliestru. Jest to certyfikowany materiał antyalergiczny najwyższej klasy, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia. Ponadto, pokrowiec cechuje się niesamowitą świeżością i miękkością wykonania. Jest delikatny w dotyku, a dzięki swojej budowie gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza. Dodatkowo, solidny pokrowiec zabezpiecza materac piankowy do sypialni Angel i tym samym przedłuża jego żywotność. Jego dodatkowym atutem jest zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron, który umożliwia łatwe zdejmowanie. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C.

Materac piankowy ryflowany

Materac piankowy ryflowany – budowa:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – to przede wszystkim wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka 7 Strefowa Wysoko-Elastyczna HR H30 – Zbudowana z milionów pęcherzyków, zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała, pozostając przy tym niezwykle lekką. Ponadto charakteryzuje się zwiększoną elastycznością, która znacznie podnosi komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Materiał ten wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na odkształcenia. Dodatkowym atutem pianki HR jest jej porowata struktura, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co uniemożliwia rozwój grzybów i pleśni.
materac piankowy H2

Parametry techniczne:

Wysokość 15 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka wysokoelastyczna strefowa 14 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H3
Gwarancja producenta 2 lata
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Dodatkowe informacje:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm wysyłamy bez rolowania.
  • Nie zalecamy przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych najlepsza odległość między listwami to 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Co najważniejsze, kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac piankowy ryflowany?

Przede wszystkim po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Piankowy Ryflowany Twardy OSCAR”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: