SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac twardy H4 XAVIER

1 235 2 748 

Price in the last 30 days is the same as current

Komfortowy materac twardy H4 XAVIER z systemem multikieszeniowym, posiada innowacyjny lateks Ocean Blue Gel i pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny.

SKU: FDM-135 Kategorie: ,

Opis

Materac twardy H4

Prezentowany materac twardy H4 XAVIER to wysokiej klasy produkt stworzony z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Na wstępie wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ oddziałuje on na poziom i klasę wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i relaksujący. Poza tym solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa pozytywnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej. Sprawdź inne materace multipocketowe dostępne na naszej stronie.

Materac XAVIER w szczególności stworzono  z pianki poliuretanowej T25. Co więcej przez zwiększoną wytrzymałość i znakomitej przepuszczalności powietrza umożliwia ponadprzeciętną izolację termiczną. Ponadto system multi kieszeniowy składa się z siedmiu stref twardości.

Są one stworzone z wielu sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału.  Oprócz tego produkt wyposażono również w Lateks Ocean Blue Gel. W związku z tym gwarantuje on właściwą regulację ciepła, jest antyalergiczny i niespotykanie wytrzymały, a ponadto dopasowuje się do kształtu ciała. Co więcej materiał złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało. Przy tym opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 23 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: pianka poliuretanowa 2 cm,  sprężyny multi kieszeniowe 12 cm, lateks Ocean Blue Gel 3 cm, perforowany lateks 18 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H4/H4 | Produkt: polski

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Pokrowiec

Materac twardy H4 co więcej wyposażono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co więcej zrobiono go z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej klasy. W dodatku pokrowiec charakteryzują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego zrobiono pokrowiec gwarantuje odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony pozytywnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia. A do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Materac lateksowo kokosowy

Materiał materac twardy H4:

  1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Lateks Blue Ocean Gel – jest złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało.
  3. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
  4. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
  5. Sprężyny multi kieszeniowe – skonstruowane z wielu sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału
  6. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
  7. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
  8. Lateks Blue Ocean Gel – jest złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac twardy H4 XAVIER”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: