Materac Lateksowy Średnio Twardy 16 cm AMBER

1 516 3 151 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac Lateksowy Średnio Twardy 16 cm AMBER dostępny w wielu rozmiarach komfortowy dwustronny materac wykonany z elastycznego lateksu. Dodatkowo zapewnia niezaprzeczalnie wysoki komfort użytkowania i poprawia intensywność snu.

SKU: JAN-013 Kategorie: ,

Opis

Materac z lateksu

Prezentowany na zdjęciu obok komfortowy materac lateksowy średnio twardy 16 cm AMBER to wysokiego gatunku produkt stworzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Ponadto wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on we rezultacie na rangę i wygodę snu. Z pewnością dzięki dobremu materacowi sen jest błogi i relaksujący, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a przy tym dodatkowo jest gwarantem świetnej sprawności umysłowej i fizycznej.

Materac Lateksowy Średnio Twardy 16 cm AMBER

Komfortowy materac lateksowy

Dostępny w wielu rozmiarach komfortowy materac lateksowy AMBER stworzono z prężnego i elastycznego lateksu, który powstaje z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym.  Z pewnością dzięki takim cechom materac zapewnia wysoki komfort użytkowania i poprawia intensywność snu. Ponadto przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Co więcej produkt został uznany za materac rehabilitacyjny, posiada siedem stref twardości i jest przystosowany do regulowanych stelaży.

Materac kieszeniowy 90x200 NEFRYT

Pokrowiec na zamek

Materac został zaopatrzony w zamykany pokrowiec Tencel wykonany z delikatnej i przyjemnej w dotyku dzianiny nieszkodliwej dla środowiska. Materiał nienagannie wchłania wilgoć i w rezultacie zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, co więcej nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się drobnoustroje. Dodatkowo Tencel nie powoduje uczuleń czy alergii, można go łatwo zdjąć wyprać w temperaturze do 40°C i korzystać ponownie. Ponadto pokrowiec jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Tencel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład lateks 16 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Stelaż standardowe i regulowane stelaże

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close