SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac dla dziecka lateksowy PEGASO

542 738 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac dla dziecka lateksowy PEGASO dostępny w wielu rozmiarach wykonany z elastycznego lateksu. Ponadto materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali komfort snu. Dodatkowo jest on dwustronny.

SKU: JAN-035 Kategorie: ,

Opis

Materac lateksowy dziecięcy

Przedstawiony na zdjęciu obok materac dla dziecka lateksowy PEGASO to wysokiego formatu produkt skonstruowany z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dobór właściwego materaca jest bardzo ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i poziom snu. Prawidłowy materac zapewnia przyjemny i błogi wypoczynek, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a ponadto zapewnia dobrą kondycję fizyczną i umysłową. Pegaso należy do materacy z serii KIDS, która została stworzona zmyślą o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a do tego zapewnia niczym nie zmącony i wygodny sen jak również właściwą jakość odpoczynku.

Materac dla dziecka lateksowy PEGASO

Materac dla dziecka lateksowy

Materac PEGASO dostępny również w wielu innych rozmiarach zrobiono z prężnego i elastycznego lateksu, który powstaje z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym. Przez takie rozwiązania materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali doniosłość snu. Omawiany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Zdejmowany pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Puroactive wykonany z łagodnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Produkt wykonano z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, które mają za zadanie utrzymać świeże i czyste środowisko snu, a także redukują wielkość roztoczy. Materiał nienagannie absorbuje wilgoć a także zapewnia odpowiednią rotację powietrza. Ponadto nie wywołuje podrażnień, zaś na jej powierzchni nie namnażają się zarazki. Pokrowiec można bez problemu ściągnąć i wyprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 10 cm
Pokrowiec Puroactive, zamykany na zamek
Skład lateks  8 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Inne materace z naszej oferty znajdą Państwo tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: